Znaleziono 0 artykułów
21.10.2021

Sarah Jessica Parker w odważnych stylizacjach na planie „And Just Like That”

21.10.2021
Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw na planie "And Just Like That" (Fot. Getty Images)

Ukazały się najnowsze zdjęcia z planu kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”. Serialowa Carrie Bradshaw występuje w zjawiskowych kreacjach. Czy będą to najbardziej zwariowane stylizacje w „And Just Like That”?

W Nowym Jorku trwają zdjęcia do „And Just Like That” – kontynuacji kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Carrie Bradshaw – w tej roli niezmiennie Sarah Jessica Parker – pojawiła się na planie w oryginalnych kreacjach.

Jedną z nich była stylizacja marki Falguni Shane Peacock. Składa się z dwóch części: odciętej pod biustem bluzki z długimi rękawami i głębokim dekoltem oraz wielowarstwowej spódnicy. Wszystkie elementy były bogato zdobione różnymi motywami – od wzorów roślinnych po koraliki. Uwagę zwracała także fryzura serialowej Carrie – w misternie upięty warkocz o imponującej długości wpleciono różowe i fioletowe kwiaty.

(Fot. Getty Images)

W drugiej stylizacji chustka z ornamentami zawiązana została à la babushka, do tego Carrie założyła okulary o motylim kształcie z koralikami w stylu Y2K. Miała na sobie luźną sukienkę w cukierkowym różu i bieli i granatową bomberkę.

Zwracają nie siebie uwagę także sandały na słupku, niezapięte. Aktorka na zdjęciach z planu pali papierosa, rozmawia przez telefon, a na dłoni ma lateksową rękawiczkę.

Czy ta sama stylowa Carrie z „Seksu w wielkim mieście”? Pamiętamy ją jako dbającą o każdy szczegół stylizacji, choć nie zawsze była ubrana perfekcyjnie – w jednym z odcinków serialu, kiedy została napadnięta, musiała zamienić szpilki Manolo Blahnika na niemodną parę innych butów, pożyczoną od Mirandy.

Premiera „And Just Like That” – a wraz z nią przegląd kolejnych stylizacji Carrie Bradshaw – już w grudniu.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij