Znaleziono 0 artykułów
02.01.2022

Tom Hardy i Anya Taylor-Joy w 6. sezonie „Peaky Blinders”

02.01.2022
Ft. Album Online/East News

Stacja BBC, która produkuje serial, wciąż nie podała dokładnej daty premiery, ale wszyscy spodziewają się, że szósty, finałowy sezon „Peaky Blinders” pojawi się w styczniu 2022 roku. Napięcie podnosi zwiastun, który trafił do sieci.

Migawki scen z nowej serii zdradzają, że akcja rozwija się wkrótce po nieudanej próbie zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya (Sam Claflin), którego miał dokonać Tommy Shelby (Cillian Murphy) pod koniec piątego sezonu. Bohater będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami, a jego sytuację komplikują dodatkowo trudne układy rodzinne.

Fani takich postaci jak Arthur (Paul Anderson), Ada (Sophie Rundle), Gina (Anya Taylor-Joy), czy Alfie Solomons (Tom Hardy) mogą liczyć na ich udział w nowych odcinakach. W obsadzie nie zabraknie też ciotki Polly. Wcielająca się w nią Helen McCrory zmarła wiosną 2021 roku, gdy prace nad serialem trwały, zdążyła jeszcze zaznaczyć swój udział.
Nową postać zagra Stephen Graham znany, m.in. z „Zakazanego imperium”.

Media spekulują, że finałowy sezon historii rodu Shelbych to nie ostatnia produkcja, którą zobaczymy. Mówi się o filmie i spin-offach serialu.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij