Znaleziono 0 artykułów
29.03.2021

Koronowane głowy na wybiegach

29.03.2021
(Fot. Getty Images)

Potomkowie rodzin królewskich, tak jak dzieci gwiazd Hollywood, chętnie pojawiają się na pokazach. Od duńskiego księcia Mikołaja na pokazie Burberry do kilkunastu młodych arystokratów na wybiegu Dolce & Gabbana – oto modele, w których żyłach płynie błękitna krew.

Książę Mikołaj z Danii

(Fot. Getty Images)

Książę Danii Mikołaj, siódmy w kolejce do tronu, debiutował na pokazie Burberry na sezon jesień-zima 2018. Wystąpił w trenczu, ikonicznym projekcie marki. Kilka miesięcy później otwierał pokaz Diora.

Lady Amelia Windsor

(Fot. Getty Images)

38. w kolejce do brytyjskiego tronu, którą „Tatler” okrzyknął „najpiękniejszą księżniczką” w 2016 r., szła w pokazie Dolce & Gabbana w 2017 r. Windsor pracowała też za kulisami jako stażystka u Chanel i Azzedine Alai oraz stworzyła kolekcję wspólnie z brytyjską marką Penelope Chilvers.

Księżniczka Maria-Olimpia z Grecji i Danii

(Fot. Getty Images)

Wystąpiła w pokazie Alta Moda Dolce & Gabbana w 2017 r., pojawiła się też na wybiegu na męskim pokazie marki w tym samym roku. Potem otwierała pokaz Saks Pots na wiosnę-lato 2019.

Jego książęca wysokość Sawai Padmanabh Singh z Dżajpuru

(Fot. Getty Images)

Książę ma niezwykłe CV: znalazł się na azjatyckiej liście „Forbesa” „30 under 30”, jest utytułowanym graczem w polo oraz towarzyszył debiutantce Avie Phillipe podczas Balu Debiutantek w Paryżu. Studiuje na nowojorskim uniwersytecie NYU, a na dodatek ma w swoim portfolio epizod pracy modela. Jego książęca wysokość szła w męskim pokazie Dolce & Gabbana na wiosnę-lato 2019 w Mediolanie. 

Księżniczka Keisha Omilana z Nigerii

(Fot. Getty Images)

Poznała męża, księcia Adekunle Adebayo Omilana, pracując jako profesjonalna modelka. Wystąpiła w reklamie Pantene oraz kilku pokazach podczas tygodni mody.

Vogue.com
Proszę czekać..
Zamknij