Znaleziono 0 artykułów
06.05.2021

Nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu „Emily w Paryżu”

06.05.2021
Fot. East News

Już jesienią powrócimy nad Sekwanę z Emily Cooper. Młoda Amerykanka zapewni nam kolejną dawkę mody i romansów. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu netfliksowego przeboju.

4 maja na oficjalnym profilu Netfliksa na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym gwiazdy „Emily w Paryżu” – Lily Collins (Emily), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie) i Lucas Bravo (Gabriel) – potwierdzili rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu serialu. Według doniesień, ma on pojawić się na platformie jesienią tego roku

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu, na których Emily przemierza Paryż w kolorowych stylizacjach Patricii Field, kostiumografki filmu „Diabeł ubiera się u Prady” i serialu „Seks w wielkim mieście”. 

Fani serialu od dawna zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy młodej Amerykanki. Czy zwiąże się z Gabrielem? Czy pozna lepiej francuską kulturę? Co z jej przyjaźnią z Camille? Odpowiedzi poznamy już niebawem. 

Twórca serialu Darren Star już teraz uchylił rąbka tajemnicy, zdradzając, że Emily stanie się mniej… irytująca. – Emily poczuje klimat miastaKiedy dotarła do Paryża, miała wolną rękę. Nie sądzę, żeby w drugim sezonie było jej tak łatwo. W końcu stawi czoła wyzwaniom związanym z nauką języka, a jej codzienność stanie się bardziej przyziemna – mówi

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij