Znaleziono 0 artykułów
07.10.2022

Zwiastun czwartego sezonu serialu „Ty”

07.10.2022
(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Penn Badgley powraca w roli mordercy. Tym razem Joe Goldberg przenosi się do Londynu. Czwarty sezon serialu „Ty” będzie podzielony na dwie części.

Serial „Ty”, który cieszy się ogromną popularnością na Netfliksie, przedstawia losy Joe Goldberga. Z pozoru spokojny, sympatyczny i ułożony mężczyzna łatwo popada w obsesję. Bez pardonu wkracza w życie obcych osób, przede wszystkim kobiet, które przyciągnęły jego uwagę. Jeżeli nie widzieliście żadnego sezonu serialu, uprzedzamy, że dalsza część tekstu będzie zawierać spoilery.

Po tym jak w trzecim sezonie zabija swoją ostatnią ukochaną Love, Joe podąża śladami Marienne do Paryża. Twórcy produkcji jednak zapewniają, że akcja kolejnych odcinków będzie się rozgrywać w Londynie, a nie nad Loarą.  

 

Nową ofiarą Goldberga będzie Kate, niezależna i inteligenta dyrektorka galerii sztuki, która jest bardzo opiekuńcza względem swoich przyjaciół. W roli młodej kobiety zobaczymy brytyjską aktorkę Charlotte Ritchie.

Czwarty sezon serialu został podzielony na dwie części. Pierwsza będzie miała premierę 10 lutego 2023 roku, a druga 10 marca 2023 roku.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij