Znaleziono 0 artykułów
14.04.2022

adidas Runners startuje w Poznaniu

14.04.2022
Fot. Materiały prasowe

adidas Runners to otwarta dla wszystkich społeczność biegowa, która od 2017 roku prężnie rozwija się w Warszawie. Teraz rozszerza swoją działalność także na Poznań. Projekt organizuje bezpieczną przestrzeń, dzięki której można wspólnie rozwijać swoją pasję do sportu – przede wszystkim do biegania.

Niezwykła inicjatywa adidas Runners oferuje otwarte zajęcia sportowe w wielu miastach na całym świecie – od 2017 roku w ramach projektu można było wziąć udział w zróżnicowanych treningach organizowanych na warszawskim Powiślu. Teraz przyszła kolej na Poznań: 23 kwietnia odbędzie się dzień otwarty w pizzerii Przyjemność, skąd przed południem zebrani goście wyruszą na trening biegowy dostosowany do kondycji każdego, nawet najbardziej początkującego biegacza i biegaczki. Po biegu przyjdzie czas na odpoczynek przy pizzy oraz muzyce DJ'a. Podczas spotkania kapitan adidas Runners Poznań, Szymon Bytniewski, zdradzi więcej szczegółów dotyczących nowopowstałej społeczności biegowej. Przewidziano także prezenty ‒ każdy z uczestników dostanie limitowaną edycję akcesoriów z możliwością ich personalizacji na warsztatach przygotowanych przez lokalną ekipę Dr Shoes.

Fot. Materiały prasowe

adidas Runners oferuje profesjonalne treningi pod okiem ekspertów, którzy prowadzą zajęcia biegowe, ogólnorozwojowe, funkcjonalne, taneczne oraz praktyki jogi. Ponadto zapewnia trenującym dostęp do konsultacji dietetycznych oraz porad fizjoterapeuty. Społeczność jest otwarta dla wszystkich – odnajdą się w niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni, profesjonalniści i amatorzy. Jest to również doskonała przestrzeń dla zainteresowanych ćwiczeniami ogólnorozwojowymi.

Warszawska baza adidas Runners przenosi się z Powiśla, do nowej, ekscytującej lokalizacji, w której od września sportowa społeczność będzie mogła ćwiczyć przy pięknym widoku na sam Pałac Kultury. Do tego czasu treningi będą odbywały się na świeżym powietrzu w różnych częściach Warszawy, a także online na facebookowej grupie adidas Runners Warsaw. Przy okazji przeprowadzki powstaną dwie nowe inicjatywy, które wyznaczą kierunek zmian i nowych działań – mowa o stworzonym specjalnie dla kobiet GRL Squad oraz Speed Squad, który dedykowany jest bardziej zaawansowanym biegaczom i biegaczkom.

Zapisy na bezpłatne zajęcia są możliwe przez aplikację adidas Running, a więcej informacji na temat treningów, trenerów oraz nadchodzących wydarzeń można znaleźć na grupie adidas Runners Warsaw oraz adidas Runners Poznań.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij