Znaleziono 0 artykułów
06.10.2022

Hilary Swank zostanie mamą

06.10.2022
(Fot. Getty Images)

Hilary Swank ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. – To cud! Od dawna marzyłam o macierzyństwie – powiedziała 48-letnia aktorka. 

Coraz więcej mówi się o dojrzałym macierzyństwie, także w świecie showbiznesu. Długo po 40. dzieci urodziły Halle Berry, czy Cameron Diaz. Teraz ciążę ogłosiła 48-letnia Hilary Swank. Dwukrotna laureatka Oscara za rolę transpłciowego chłopaka w „Nie czas na łzy” z 1999 roku i bokserki w „Za wszelką cenę” z 2005 roku od dawna marzyła o dziecku. Teraz spodziewa się bliźniąt z mężem, przedsiębiorcą Phillipem Schneiderem. O ciąży opowiedziała najpierw w programie „Good Morning America”. – Ekipa z planu mojego nowego serialu „Alaska Daily” nie wiedziała o ciąży – opowiadała. Dopiero gdy ostatnio aktorka przestała dopinać się w dżinsach, zwróciła uwagę współpracowników.

W ostatnich latach Swank wystąpiła w netfliksowym serialu „Rozłąka” o astronautce. Teraz dla Hulu kręci właśnie „Alaska Daily” o uznanej dziennikarce, która podejmuje pracę w prowincjonalnym dzienniku.

Ze Schneiderem Swank związała się w 2016 roku, niedługo później para zaręczyła się w Kolorado, a w 2018 roku wzięła ślub. – To niesamowite móc powiedzieć „tak” mężczyźnie moich marzeń – opowiadała aktorka w „Vogue’u”.  Swank uznając ciążę za „cud”, jednocześnie nie dziwi się, że jest bliźniacza. – Bliźniaki zdarzają się i w mojej, i w Phillipa rodzinie – mówi.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Hilary Swank zostanie mamą
Proszę czekać..
Zamknij