Znaleziono 0 artykułów
29.07.2022

Jennifer Lawrence w kremowej sukience

29.07.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lawrence to kolejna gwiazda, która latem stawia na wygodę. Na spacer po Nowym Jorku założyła kremową sukienkę z ażurowymi wstawkami, w sam raz na upał.

Jennifer Lawrence to kobieta kameleon. W „American Hustle” grała seksbombę, w „Poradniku pozytywnego myślenia” dziewczynę z sąsiedztwa, a w „X-Menach” groźną mutantkę. Równie płynnie lawiruje między stylami. Choć na czerwonym dywanie olśniewa w drapowanych sukniach Diora, na co dzień można ją zobaczyć w casualowych kreacjach.

Fot. Getty Images

W upalny dzień w Nowym Jorku gwiazda postawiła na sukienkę boho z ażurowymi wstawkami. Stylizację uzupełniła granatową, aksamitną saddle bag Diora (jest ambasadorką paryskiego domu mody) i brązowymi sandałkami. Blond włosy rozpuściła, spojrzenie ukryła za okularami przeciwsłonecznymi, a na szyję założyła naszyjnik z turkusowym kamieniem.

Jennifer wraz z mężem, Cooke’iem Maroneyem doczekała się pierwszego dziecka. Laureatka Oscara za „Poradnik pozytywnego myślenia” niechętnie wypowiada się w mediach na temat prywatnego życia. – Każdym nerwem mojego ciała czuję, że chce chronić moje dziecko od światła reflektorów tak długo, jak to możliwemówiła w listopadzie w wywiadzie dla „Vanity Fairy”.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij