Znaleziono 0 artykułów
12.10.2021

Amal Clooney w projekcie młodej brytyjskiej marki

12.10.2021
Fot. Getty Images

Niedawno podczas BFI Film Festival w Londynie zachwycała Beyoncé w aksamitnej kreacji projektu Valdrina Sahiti’ego. Tym razem uwagę wszystkich przykuła Amal Clooney. 10 października 2021 roku, na premierze najnowszego filmu George’a Clooneya “The Tender Bar”, prawniczka pojawiła się w zjawiskowej kreacji z cekinów

“The Tender Bar”, dramat o chłopcu z Long Island, który poszukuje ojca, wyreżyserował George Clooney. W jedną z głównych ról w filmie wcielił się Ben Affleck. Współpraca duetu nie jest niczym nowym - obaj panowie współtworzyli oscarową “Operację Argo” (2012). Ostatnio sieć obiegły także niewybredne żarty Clooneya na temat Afflecka, mówiące o tym, jakoby ten drugi miał swoją rolą zepsuć serię o “Batmanie”. 

W kreacji, w której prawniczka pojawiła się na wydarzeniu, gorset bez ramiączek o prostym dekolcie zdobi marszczenie w talii. Wyszywana cekinami suknia w bieli z trenem lejącym się po ziemi to projekt marki 16Arlington, który łączy w sobie elegancki minimalizm z dodatkiem ekstrawagancji - w najnowszej kolekcji w postaci licznych dodatków z piór. Są one obecne także w stylizacji Amal, która do całości dodała narzutkę z piór. Całą kreację uzupełniła o satynowe szpilki, długie kolczyki z brylantów oraz pierścionek z diamentem marki Moussaieff. 

W kreacji marki 16Arlington Amal pojawiła się także tydzień temu na premierze najnowszego filmu swojego męża w Los Angeles. Wówczas wybrała łączoną w pasie dwuczęściową stylizację w czerni ze srebrzystymi elementami oraz asymetrycznym wycięciem u dołu spódnicy.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij