Znaleziono 0 artykułów
28.10.2021

Angelina Jolie jak bogini w sukni od Valentino

28.10.2021
Fot. Getty Images

Angelina Jolie w sukni haute couture od Valentino na sezon jesień/zima 2018 pozowała na tle londyńskiej panoramy przed premierą filmu „Eternals”, 27 października 2021 roku. Autorem jej portretu jest fotograf Misan Harriman.

Powłóczysta suknia z obfitej ilości materiału przypomina kreacje disneyowskich księżniczek. Gorset z misternie wyszytymi liścmi gdzieniegdzie prześwituje, odkrywając ciało. Motywy inspirowane naturą widoczne są także na ornamentach zdobiących dół. Ten ostatni jest bardzo podobny do spódnicy od Valentino, którą aktorka założyła na premierę w Londynie tego samego dnia. Angelina zrezygnowała z biżuterii, ale trzeba przyznać, że tak świetlista kreacja nie potrzebuje żadnego wykończenia.

Portret Angeliny jest bardzo majestatyczny oraz bije od niego ciepłe światło. Jego autorem jest Misan Harriman. Fotograf zasłynął ze swojego poparcia dla ruchu Black Live Matters. Jako pierwszy czarnoskóry artysta zrobił też okładkowe zdjęcia dla brytyjskiego „Vogue’a”. Jego sesja w czerni i bieli pojawiła się na okładce wrześniowego numeru czasopisma w 2020 roku pod hasłem „Activism Now”.

Trasa promująca film „Eternals” w reżyserii Chloé Zhao oprócz londyńskiej premiery obejmowała promocję w Rzymie i Los Angeles. Tu także gwiazda postawiła na kreacje w duchu zrównoważonej mody. Córki aktorki Zahara i Shiloh, które towarzyszyły mamie na premierach, prezentowały kreacje od Eliego Saaba i Diora z wcześniejszych wystąpień Angeliny Jolie, a ich siostra, Vivienne Jolie-Pitt wystąpiła dwa razy w tej samej kreacji. 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij