Znaleziono 0 artykułów
10.05.2022

Anthony Hopkins w najnowszej kampanii Loewe

10.05.2022
(Fot. Juergen Teller)

Uśmiechnięty Anthony Hopkins w najnowszej kampanii Loewe ma na sobie koszulkę w kolorowe donuty, czarny płaszcz z ćwiekami na brzegach, luźne spodnie oraz sneakersy. Wskazuje palcem na torbę hiszpańskiej marki. Autorem zdjęć jest Juergen Teller.

Fotografiami z nowej kampanii, zapowiadającej kolekcję na jesień 2022, podzielił się na swoim Instagramie dyrektor kreatywny Loewe Jonathan Anderson. I dodał podpis: „Jest tylko jeden Anthony Hopkins”. Poza aktorem, który dotąd zwykle brał udział w bardziej klasycznych sesjach, między innymi dla Brioni, jedną z twarzy nowej kolekcji jest Lynda Benglis. Ulubiona artystka Andersona pozuje w wielobarwnych legginsach w papugi, sneakersach w tych samych odcieniach, swetrze w kolorowe paski. Zasłania się jasnobrązowym szalem, trzyma też torbę w intensywnym odcieniu pomarańczowego.

Aktorka Jessie Buckley, nominowana do Oscara za rolę w „Córce” Maggie Gyllenhaal, na fotografiach Juergena Tellera zwraca uwagę na torebkę z nowej kolekcji. Ma twarz pomalowaną na biało, a na niej wypisane są hasła, dotyczące retuszu i makijażu.

Anderson tak tłumaczy wybór postaci do swoich kampanii: – Wybieram ludzi reprezentujących moim zdaniem przekaz marki, ale też tych, których podziwiam, z którymi chcę stworzyć więź.

Tym razem są wśród nich również chińska aktorka Tang Wei, japońska zawodniczka paraolimpijska Maya Nakanishi, piosenkarki i autorki piosenek Alewya i Caroline Polachek, południowokoreańska wokalistka HyunA oraz Josh OConnor, nagradzany za rolę księcia Filipa w „The Crown”. Tę grupę ambasadorów Jonathan Anderson nazywa wyjątkową kreatywną społecznością. Wcześniej w kampaniach Loewe brały udział między innymi Gillian Anderson i Tracee Ellis Ross.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij