Znaleziono 0 artykułów
16.04.2024

Anya Taylor-Joy w skórzanych wiązanych spodniach sprawdza się w stylu inspirowanym BDSM

16.04.2024
Anya Taylor-Joy w sznurowanych spodniach o fasonie dzwonów na spacerze z mężem Malcolmem McRae (Fot. Getty Images)

Anya Taylor-Joy na chwilę odeszła od swojego stylu współczesnej księżniczki i pokazała się w odważnej odsłonie inspirowanej latami 2000. Wybierając skórzane wiązane spodnie w stylu BDSM przypomniała o księżniczkach popu, które chętnie wybierały ten element garderoby do swoich scenicznych występów.

Era Y2K, po triumfalnym powrocie dwie dekady później, nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa w modzie. Ani nie wyczerpała swoich zasobów jako źródeł inspiracji do współczesnych stylizacji. Udowadnia to Anya Taylor-Joy, która choć lubi bawić się trendami rzadko pokazuje się w tak odważnych i mocnych stylizacja, jak ta, na którą zdecydowała się podczas ostatniej randki z mężem Malcolmem McRaem.

Anya Taylor-Joy niczym Christina Aguilera i Britney Spears w latach 2000. nosi wiązane skórzane spodnie

Anya Taylor-Joy zainspirowała się nie jedną, a dwiema ikonami lat 2000. Skórzane, wiązane dzwony z wysokim stanem przywodzą na myśl stylizacje Christiny Aguilery i Britney Spears z czasów rozkwitu ich kariery. Skórzana, również czarna kurtka to klasyk, a połączona z gładkim, białym T-shirtem stanowi idealną całość. Rockowe, odważne wycięcia na udach odsłaniają nogi i nadają stylizacji lansowanego niedawno na wybiegach charakteru dominy. Anya Taylor-Joy uzupełniła look czarnymi szpilkami z noskiem w szpic i czerwoną torebką od Diora. Do tego dobrała supermodne latem 2024 okulary przeciwsłoneczne o kocim kształcie.

Anya Taylor-Joy w sznurowanych spodniach o fasonie dzwonów na spacerze z mężem Malcolmem McRae (Fot. Getty Images)

Mocny image Anyi Taylor-Joy to element promocji nowego filmu

Gwiazdę „Gambitu królowej” jeszcze w tym roku będziemy mogli oglądać w postapokaliptycznym filmie „Furiosa: Saga Mad Max”, gdzie wcieli się w tytułową bohaterkę. Czy oznacza to, że na chwilę porzuci bajkowe stylizacje, wystawne suknie od Diora i eteryczny, współgrający z jej elficką urodą image? Można się tego spodziewać.

Zobacz także:

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anya Taylor-Joy w skórzanych wiązanych spodniach sprawdza się w stylu inspirowanym BDSM
Proszę czekać..
Zamknij