Znaleziono 0 artykułów
15.11.2019
Artykuł partnerski

Apart: Coraz bliżej święta

15.11.2019
(Fot. Marcin Tyszka)

Najwyższy czas się zastanowić, co nasi najbliżsi znajdą pod choinką. Na liście wymarzonych prezentów wszystkich mam, sióstr i przyjaciółek jest z pewnością miejsce dla biżuterii Apart. Najpiękniejsze modele można zobaczyć w gwiazdkowej sesji z udziałem Małgorzaty Sochy, uczestników ósmej edycji „Top Model” i… świętego Mikołaja.

Na ulicach miast rozbłysły już kolorowe światełka, z głośników dochodzą melodie piosenek o świętach, a w telewizyjnej ramówce rządzą zimowe klasyki: „To właśnie miłość”, „Holiday” i „Kevin sam w domu”. Rozświetlone choinki, ośnieżone dachy, rozpalone kominki – nasze domy zaczynają przypominać scenografię tamtych hollywoodzkich filmów. Wybieramy prezenty, nosimy swetry z reniferami, czekamy na pierwszą gwiazdkę. Ciepły, rodzinny i radosny klimat, hygge w wersji de luxe, oddaje także świąteczna kampania Apart.

(Fot. Marcin Tyszka)

Przed obiektywem Marcina Tyszki, stałego współpracownika Apart, odpowiedzialnego za większość kampanii reklamowych, stanęli ambasadorka marki Małgorzata Socha oraz uczestnicy ósmej edycji „Top Model”, którzy już zaczynają wielką karierę w branży mody – Klaudia El Dursi, Stanisław Obolewicz, Olga Kleczkowska, Dawid Woskanian, Sandra Dorsz oraz Kinga Wawrzyniak (niektórzy z nich wzięli udział w sesji dla „Vogue Polska”). Socha, od lat związana z Apart, godzi udział w kinowych hitach takich jak „Jak poślubić milionera?” oraz rolę ulubienicy publiczności Ingi w „Przyjaciółkach” ze szczęśliwym życiem rodzinnym. Chociaż niewiele ponad rok temu po raz trzeci została mamą (tym razem na świat przyszedł syn), szybko wróciła do aktywności zawodowej. Nigdy też nie wyglądała tak młodzieńczo. Jako ikona stylu na czerwonym dywanie zachwyca kreacjami od polskich projektantów, które łączą kobiecość z odrobiną rock and rolla. Polki niezmiennie inspiruje styl Sochy, którą na Instagramie pytają o konkretne wybory zakupowe. Nie inaczej jest z biżuterią. Cokolwiek założy ambasadorka Apart, chcą mieć wszystkie kobiety.

(Fot. Marcin Tyszka)
(Fot. Marcin Tyszka)

Na zdjęciach oni – młodzi zdolni modele – wcielają się w rolę elfów, pomocników świętego Mikołaja albo ołowianych żołnierzyków, ona – jedna z najjaśniejszych gwiazd rodzimego kina – bywa panią Mikołajową, zapaloną łyżwiarką albo wyrafinowaną organizatorką gwiazdkowego przyjęcia. W zabawnie zaaranżowanych scenkach oglądamy przygotowania do świąt, rodzinną kolację, a także samego świętego Mikołaja, który przynosi prezenty.

Małgorzata Socha i ekipa „Top Model” w ramach stylizacji w imprezowym stylu prezentują biżuterię i zegarki, które można sprawić na prezent najbliższym, ale i samej sobie. Znalezione pod choinką błyskotki ucieszą zarówno miłośniczki luksusu, jak i minimalistki, a także kobiety o niezwykle oryginalnym stylu.

Na zdjęciach można zobaczyć subtelne komplety biżuterii – naszyjniki i bransoletki – łączące różne materiały. Można je nosić w komplecie, pojedynczo albo w zestawieniu z biżuterią z innych linii.

(Fot. Marcin Tyszka)

Mocnym trendem jest także biżuteria z motywami z natury, np. liśćmi, czterolistnymi koniczynami, delikatnymi gałązkami albo utrzymanym w japońskim stylu drzewem zamkniętym w okręgu.

Można także wybrać elementy w stylu boho, np. kolczyki z subtelnymi frędzelkami albo o prostych, geometrycznych kształtach. Nie zabraknie klasycznych kolczyków kół w różnych rozmiarach – pustych albo z zawieszkami, np. krzyżykami. Formy trójkątów, prostokątów i okręgów pojawiają się także na naszyjnikach. W kolekcji obecne są także symbole świąt, w tym serca – w sam raz na prezent prosto z serca.

Miłośniczki luksusu w klasycznym wydaniu zakochają się w koliach z brylantowymi łezkami w stylu złotej ery Hollywood. Równie eleganckie są komplety, np. długie kolczyki do długich naszyjników, które pięknie podkreślają dekolt i szyję.

(Fot. Marcin Tyszka)

Jednym z najpopularniejszych świątecznych prezentów są pierścionki. W kolekcji Apart znalazły się m.in. proste obrączki, modele wysadzane kamieniami albo lekkie, o ażurowej strukturze.

Motywem, który najbardziej pasuje do świąt, są gwiazdeczki. Drobne, lekkie i minimalistyczne zdobią srebrną biżuterię. Świetnym pomysłem na stylizację jest łączenie różnych naszyjników z drobnymi gwiazdkami, tak by powstały całe konstelacje. W wersji najbardziej wyrafinowanej gwiazdy są większe, bardziej wypukłe i srebrzyste. Naszyjniki można nosić także w zestawie z bransoletką. Konkurencję gwiazdkom robią księżyce, np. jako zawieszki na kolczykach kołach.

Nostalgiczne, pełne przepychu, rozświetlone – takie przed świętami są nasze domy, taka też atmosfera panuje na sesji marki Apart. Jeszcze jaśniej, piękniej i uroczyściej zrobi się wtedy, gdy pod choinką odkryjemy prezenty – biżuterię, która stanie się skarbem na długie lata.

Anna Konieczyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Apart: Coraz bliżej święta
Proszę czekać..
Zamknij