Znaleziono 0 artykułów
02.11.2022

Baila Show & Dining: Magia Południa

02.11.2022
Fot. Materiały prasowe

„Magic starts here” – obiecuje Baila Show & Dining w Browarach Warszawskich i nie jest to tylko marketingowa – żeby nie powiedzieć, magiczna – sztuczka. Jedyny w swoim rodzaju koncept gastronomiczny z artystycznym show na żywo czaruje smakami, aromatami, kolorami i rytmami.

Wystarczą jedne odwiedziny w Baila Show & Dining, by na długo pozostać pod urokiem tego miejsca. Lokal – królestwo koloru i smaku – emanuje gorącą energią Południa, którą doceniamy jeszcze mocniej, gdy złota jesień zamienia się w burą szarość i przenikliwy chłód. Wyjątkowy koncept kulinarny serwuje potrawy inspirowane daniami z całego świata: w menu znajdziemy ostrygi i krewetki, najlepszej jakości wołowinę, oryginalne salsy, a do tego bajkowe koktajle i aromatyczną sziszę.

Fot. Materiały prasowe

To, co oprócz kuchni, czyni miejsce wyjątkowym, to scena z występami na żywo, na której goszczą akrobaci, wokaliści czy tancerze. A że „baila” to po hiszpańsku „tańcz”, w każdy piątek i sobotę po północy wspomniana scena zamienia się w DJ-kę, restauracja staje się parkietem, a Warszawa – gorącym Południem, z którego nie chce się wracać.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Baila Show & Dining: Magia Południa
Proszę czekać..
Zamknij