Znaleziono 0 artykułów
27.11.2023

Sekret pięknych włosów to zdrowa skóra głowy

27.11.2023
Balance On Health Labs Care: Zadbaj o włosy i skórę głowy (Fot. Materiały prasowe)

Jak poradzić sobie z przesuszonymi i łamliwymi włosami, wymagającymi natychmiastowej regeneracji? Marka Health Labs Care we współpracy z trycholożką Karoliną Czyżowską stworzyła kosmetyki Balance On, które dbają nie tylko o kosmyki, ale i skórę głowy.

Formuły produktów z linii Balance On są doskonałą odpowiedzią na potrzeby Polek i Polaków. Tym, z czym często borykamy się w kwestii pielęgnacji włosów, to ich nadmierne przetłuszczanie się i wypadanie, suchość i łamliwość. A sekretem lśniących, pięknych kosmyków jest skóra głowa – oczyszczona i nawilżona, z prawidłowo funkcjonującą mikrobiotą. I właśnie o nią, tak samo jak o zdrowe, miękkie włosy, dbają szampon, odżywka i maska Health Labs Care.

Balance On Health Labs Care (Fot. Materiały prasowe)

„Zdrowy włos zaczyna się od zdrowej skóry głowy” – to idea, która przyświecała Health Labs Care od samego początku tworzenia serii Balance On. Co więc oferuje najnowsza linia? Trzy kompleksowe produkty do pielęgnacji i regeneracji włosów, które marka stworzyła wraz trycholożką Karoliną Czyżowską na podstawie badań naukowych. Pierwszy z kosmetyków to szampon nawilżający z prebiotykami, który nie tylko usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, ale także łagodzi podrażnienia. Wchodząca w skład linii odżywka kondycjonująca wygładza kosmyki, nadaje im miękkość oraz zmniejsza łamliwość końcówek, podczas gdy trychomaska do skóry głowy z ceramidami poprawia przyswajalność składników aktywnych i przyczynia się do długotrwałej poprawy kondycji włosów.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij