Znaleziono 0 artykułów
17.03.2023

Barbie Ferreira i Dacre Montgomery zagrają w horrorze

17.03.2023
Barbie Ferreira i Dacre Montgomery zagrają w remake’u horroru „Oblicza śmierci” (Fot. Getty Images)

„Oblicza śmierci” z 1978 r. to jedna z najpopularniejszych produkcji typu snuff movies. Seria w reżyserii Johna Alana Schwartza zawierała drastyczne sceny udające prawdziwe wypadki, egzekucje czy przestępstwa. W nowej wersji kontrowersyjnej produkcji zagrają Barbie Ferreira z „Euforii” i Dacre Montgomery znany ze „Stranger Things”.

Choć pierwszy film z serii „Oblicza śmierci” doczekał się kinowej premiery, dopiero kiedy trafił na kasety VHS, zaczął zyskiwać status kultowego. Zbiór krótkich filmików przedstawiających drastyczne sceny, takie jak egzekucje czy relacje z autopsji opatrzone komentarzem patologa, dr. Francisa B. Grössa, wstrząsnęły widzami na całym świecie. Jak podaje portal „The Hollywood Reporter”, studio Legendary przygotowuje remake kontrowersyjnej produkcji. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni będą Isa Mazzei i Daniel Goldhaber. Duet ma na swoim koncie takie thrillery jak „Cam” czy „How to Blow Up a Pipeline”.

W rolach głównych zobaczymy Barbie Ferreirę, modelkę i aktorkę, której rozpoznawalność przyniosły role w serialu „Euforia” i komedii „Test na przyjaźń”, a także Dacre’a Montgomeryego, znanego ze „Stranger Things”, „Uważaj, kochanie”, „Power Rangers" czy „Galerii złamanych serc”. W remakeu Ferreira wcieli się w moderatorkę serwisu społecznościowego, która trafia na grupę użytkowników odtwarzających sceny morderstw z oryginalnej wersji filmu.

Julia Lubecka
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Barbie Ferreira i Dacre Montgomery zagrają w horrorze
Proszę czekać..
Zamknij