Znaleziono 0 artykułów
01.06.2022

Beatrice Borromeo i Charlotte Casiraghi na Grand Prix Monako

01.06.2022
Fot. Getty Images

Grand Prix w Monako to jedno z najbardziej eleganckich wydarzeń sportowych w kalendarzu Formuły 1. Wiedzą o tym arystokratki Beatrice Borromeo i Charlotte Casiraghi, które za sprawą swoich stylizacji, wprowadziły do niej odrobinę glamouru.

Należąca do monakijskiej rodziny książęcej Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly i ambasadorka  marki Chanel, podczas Grand Prix Monaco zadała szyku w stylowej sukience z printem z logo paryskiego domu mody oraz sandałach z paskami i kultowej małej torebce z klapką. Całość podkreślały wyraziste, czerwone okulary o kocich kształtach oraz delikatna biżuteria.

Fot. Getty Images

Drugą osobą, która zwróciła uwagę swoją stylizacją podczas Grand Prix Monako była włoska dziennikarka, osobowość telewizyjna i modelka Beatrice Borromeo, również związana z monakijską rodziną książęcą dzięki małżeństwu z Pierrem Casigharim. Arystokratka postawiła na czerwoną, taliowaną sukienkę midi od Diora, czółenka bez pięty z napisem „J'adior” i damską torebkę Lady D-Joy, stanowiącej wariację na temat charakterystycznej dla domu mody torebki Lady Dior – uwielbianej przez księżną Dianę. Podobnie jak w przypadku Casiraghi, stylowy dodatek stanowiły okulary w dobrze komponującym się z resztą stylizacji burgundowym odcieniu.

Fot. Getty Images

Monakijskie Grand Prix Formuły 1 swoją obecnością zaszczyciła także księżna Charlene, która po chorobie wróciła do pełnienia publicznych obowiązków. Na tę okazję wybrała elegancki kombinezon projektu Terrence’a Braya w stale modnym, pastelowo niebieskim kolorze z głębokim dekoltem na plecach.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij