Znaleziono 0 artykułów
20.12.2022

Honey blonde: Nowy trend w koloryzacji włosów

20.12.2022
Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Bella Hadid, jak na modelkę światowej klasy przystało, nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Gwiazda, podążając śladem Camili Cabello, zdecydowała się na koloryzację o nazwie honey blonde, a nową metamorfozą pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama.

To już oficjalne – chłodna, wpadająca w szarość skandynawska platyna ustępuje miejsca cieplejszym odcieniom blondu. W nadchodzących miesiącach chętniej będziemy wybierać kolory wykończone beżową, karmelową, biszkoptową i – przede wszystkim – miodową poświatą. Hasztag #honeyblondehair z ośmioma milionami wyświetleń na TikToku to dowód na to, że trend znalazł swoich miłośników. Do fanek koloryzacji należą także Kim Kardashian i Camila Cabello. Do tego grona niedawno dołączyła również Bella Hadid.

Modelka pokazała się w odmienionym looku 18 grudnia na swoim Instagramie. „Czuję się trochę lepiej i trochę bardziej blond”, podpisała wideo, na którym ubrana jest w zieloną kurtkę z barankowym kołnierzem i srebrny choker z turkusowym kamieniem. Jeśli chodzi o makijaż, Hadid ograniczyła go do minimum, stawiając na clean girl make-up z ustami w kolorze mauve

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

To nie pierwszy raz, kiedy modelka zdecydowała się na tak wyrazistą metamorfozę. Młodsza siostra Hadid postanowiła upodobnić się do Gigi już w sierpniu 2019 r. Zadebiutowała wtedy fryzurę honey blonde na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards. Miesiąc później długie pasma zamieniła na modnego boba, po czym powróciła do swojego charakterystycznego ciemnego brązu. Jak widać, modelka kolejny raz zatęskniła za ciepłym blondem, trafiając w szczyt popularności tej szykownej koloryzacji.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij