Znaleziono 0 artykułów
20.12.2022

Zendaya promuje „Euforię” w retro stylizacji

20.12.2022
Zendaya promuje „Euforię” (Fot. Getty Images)

W niedzielę 18 grudnia w Los Angeles odbył się panel dyskusyjny wokół serialu „Euforia”. Na wydarzeniu obecne były gwiazdy hitu HBO. Wśród nich pojawiła się oczywiście Zendaya, która zachwyciła stylizacją w stylu retro i nową fryzurą.

Zendaya każdą kolejną stylizacją udowadnia, że zasłużyła na miano ikony stylu. Choć na co dzień stawia na dżinsy, bluzy i sneakersy, na czerwonych dywanach olśniewa wyszukanymi kreacjami. Jej styl jest pełen nieoczywistych wyborów, które okazują się strzałem w dziesiątkę. Mimo zamiłowania do oryginalnych kreacji, aktorka równie często stawia na klasykę.

W niedzielę 18 grudnia w Paramount Theatre w Los Angeles odbył się pokaz piątego odcinka drugiego sezonu „Euforii” i panel dyskusyjny z udziałem gwiazd kultowego serialu. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Zendayi. Tym razem aktorka postawiła na ołówkową spódnicę maksi w czarno-białą kratkę. Stylizacje uzupełniła wysokimi szpilkami i elegancką koszulką z kołnierzykiem. Uwagę zwracała również fryzura gwiazdy. Sięgające łopatek włosy ścięła tuż do linii brody i delikatnie rozjaśniła. Całość prezentowała się bardzo elegancko i w stylu retro. 

Maude Apatow, Stacey Wilson Hunt, Hunter Schafer, Sydney Sweeney i Zendaya (Fot. Getty Images)

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć pozostałych gwiazd „Euforii”, od których stylizacji również trudno było oderwać wzrok. W końcu obsada popularnego serialu uchodzi za jedną z najbardziej stylowychHunter Schafer postawiła na czerwoną suknię Ricka Owensa, Maude Apatow wybrała asymetryczną kreację w fioletowej tonacji, a look Sydney Sweeney idealnie sprawdziłby się na co dzień w collage’u.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij