Znaleziono 0 artykułów
01.07.2022

Beyoncé w projekcie Nusiego Quero na okładce albumu „Renaissance”

01.07.2022
Fot. Getty Images

Nowy album Beyoncé, „Renaissance”, ukaże się 29 lipca, ale niespełna miesiąc przed premierą gwiazda podzieliła się z fanami jego okładką. Wokalistka w odważnym projekcie od Nusiego Quero siedzi na grzbiecie holograficznego konia niczym mityczna Amazonka. Podobna fotografia zdobi też okładkę czerwcowego wydanie brytyjskiego „Vogue’a”.

Choć Beyoncé w ostatnich latach wciąż była obecna na scenie muzycznej – wydała chociażby płytę z mężem Jayem-Z i stworzyła ścieżkę dźwiękową do nowej adaptacji „Króla Lwa” – od czasów jej ostatniej solowej płyty, „Lemonade”, minęło już sześć lat. „Renaissance”, siódmy album autorki hitów takich jak „Single ladies” czy „Crazy in Love”, pojawi się w sprzedaży 29 lipca. Niespełna miesiąc przed premierą Beyoncé podzieliła się z fanami okładką płyty. Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie 30 czerwca, gwiazda siedzi na przezroczystym srebrnym koniu wypełnionym holograficznym światłem. Sama ma na sobie, również srebrną, wysadzaną brylantami uprząż, stworzoną przez projektanta Nusiego Quero. Podobna fotografia zdobi też okładkę czerwcowego wydanie brytyjskiego „Vogue’a”. Na fotografii Beyoncé, także na koniu, pozuje w welurowej sukni Alaïa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

„Stworzenie tego albumu pozwoliło mi na odnalezienie miejsca, dokąd mogę uciekać w marzenia w obecnych, strasznych czasów. Pozwoliło mi na czucie się wolną i zaangażowaną, podczas gdy większość rzeczy stała w miejscu. Moją intencją było stworzenie bezpiecznego miejsca, gdzie nie jest się poddawanym ocenie. Miejsca wolnego od perfekcjonizmu i zamartwiania się. Miejsca dla krzyku, ulgi, wolności. To była piękna podróż, piękna eksploracja. Mam nadzieję, że znajdziecie radość w tej muzyce. Mam nadzieję, że pozwoli wam na uwolnienie rytmu, ruchu. I że sprawi, że poczujecie się niezastąpieni, silni i seksowni – bo tacy jesteście” – napisała Beyoncé na Instagramie.

Nusi Quero, projektant, którego kreację Beyoncé ma na sobie na okładce płyty, tworzy głównie gorsety. Jego projekty odsłaniają ciało w unikatowy sposób, bazują na materiałach takich jak lateks czy plastik i często cechują się postpunkową, uwodzicielską estetyką.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij