Znaleziono 0 artykułów
05.12.2021

Billie Eilish zaprezentowała nową fryzurę na czerwonym dywanie

05.12.2021
Fot. Getty Images

Po chłodnym blondzie piosenkarka postawiła na czekoladowy odcień brązu. Efektowną metamorfozę zaprezentowała podczas Variety 2021 Music Hitmakers Brunch.

Billie Eilish nie bez powodu nazywana jest kobietą-kameleonem. Artystka zmienia fryzury i kolor włosów niemal co sezon. Oczywiście zawsze na ten najmodniejszy. Latem, przy okazji premiery nowego albumu „Happier Than Ever”, czarne jak smoła włosy z zielonymi akcentami przefarbowała na chłodny, waniliowy blond. Efekt radykalnej metamorfozy zaprezentowała na okładce brytyjskiego „Vogue’a”.

Finneas i Billie Eilish ze statuetką Song of the Year / Fot. Getty Images

Teraz Eilish znowu postanowiła zaskoczyć fanów. Gwiazda ścięła sięgające do ramion włosy i zdecydowała się na najmodniejszą fryzurę tej jesieni, czyli prostego boba. Blond pasma przefarbowała na czekoladowy odcień brązu. Efektem tradycyjnie pochwaliła się na Instagramie. „Tęskniliście?”, podpisała zdjęcie gwiazda.

Podczas Variety 2021 Music Hitmakers Brunch Eillish w nowej fryzurze zadebiutowała na czerwonym dywanie. Artystka postawiła na komplet w odcieniu bordo – prosty T-shirt, bojówki, oversize’ową, pikowaną kurtkę i ciężkie buty na wysokiej podeszwie.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij