Znaleziono 0 artykułów
19.06.2023
Artykuł partnerski

Małgorzata Szumowska i Maciej Musiałowski gośćmi BMW Excellence Club w Cannes

19.06.2023
Maciej Musiałowski w Cannes/ Fot. Materiały prasowe

Za nami 76. edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie kina – Festiwalu Filmowego w Cannes. Kto nie chciałby poczuć emocji tego wyjątkowego wydarzenia na własnej skórze? To marzenie mogli zrealizować członkowie BMW Excellence Club – klubu ekskluzywnych doświadczeń.

Festiwal Filmowy w Cannes każdego roku przyciąga gwiazdy z całego świata, w tym z Polski. Tym razem na słynnej Croisette pojawili się Małgorzata  Szumowska i Maciej Musiałowski – oboje w kreacjach od polskich projektantów: Magdy Butrym oraz Gosi Baczyńskiej. Gwiazdy wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu, zorganizowanym przez markę BMW, która po raz drugi została oficjalnym partnerem Festiwalu. Bawarski producent samochodów premium udostępnił uczestnikom 76. edycji święta kina oraz niektórym jego oficjalnym partnerom flotę ponad 200 samochodów elektrycznych, uzupełnionych o nowe modele BMW XM z napędem hybrydowym plug-in. Na ulicach Cannes po raz pierwszy od światowej premiery można było zobaczyć najmocniejszy i najszybszy model elektryczny w portfolio marki – BMW i7 M70 xDrive. To jednak nie wszystko, bo za sprawą BMW Excellence Club jego członkowie – właściciele wybranych modeli BMW – również mogli doświadczyć festiwalowych emocji.

Małgorzata Szumowska w Cannes/ Fot. Materiały prasowe

Czym jest BMW Excellence Club? Jego członkowie zyskują dostęp do świata ekskluzywnych doświadczeń, w tym możliwość udziału w wyjątkowych, szytych na miarę wydarzeniach motoryzacyjnych, muzycznych, kulinarnych i artystycznych. Takich jak Festiwal Filmowy w Cannes. Podczas odbywającego się na Lazurowym Wybrzeżu święta kina zaproszeni goście mogli poczuć na własnej skórze w pełni klimat festiwalu, przechodząc wieczorem przez czerwony dywan wprost na jedną z premier filmowych.

Wypełniony atrakcjami i emocjami program przewidywał też rejs łodzią The Icon – symbolem zrównoważonej mobilności na wodzie, wspólnym projekcie BMW i TYDE, który miał swoją premierę w Cannes. Długa na ponad 13 metrów i rozwijająca maksymalną prędkość 30 węzłów łódź to pionier nowego gatunku wśród jednostek pływających z napędem elektrycznym. 

Członkowie BMW Excellence Club mieli też możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami BMW: luksusową, najmocniejszą, w pełni elektryczną limuzyną BMW i7M70 oraz BMW XM. Aby uczynić wyjazd jeszcze bardziej niezapomnianym i wyjątkowym, goście nocowali w kultowym hotelu Martinez.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij