Znaleziono 0 artykułów
02.04.2021

„Bridgertonowie” bez Regé-Jean Page

02.04.2021
Podpis

Podczas gdy ekipa przygotowuje się do zdjęć, Netflix ogłasza, że w drugim sezonie serialu „Bridgertonowie” zabraknie Regé-Jean Page, który wcielił się w księcia Hastings.

„Będzie nam brakowało obecności Simona na ekranie, ale na zawsze pozostanie częścią rodziny” – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na Instagramowym profilu serialu. Fani są niepocieszni, pytają w mediach społecznościowych, po co dalej oglądać serial.

Z dalszej części komunikatu dowiadujemy się, że „Dafne pozostanie oddaną żoną i siostrą, która pomaga bratu odnaleźć się w życiu towarzyskim nowego sezonu, i tym co ma do zaoferowania, intrygach, romansach, więcej niż czytelnicy mogliby udźwignąć”.

Od kilku tygodni wiemy też, że w główną postać sezonu, Kate Sharę, (książkową Kate Sheffield) wcieli się Simone Ashley. Reszta obsady nie zaskakuje. Pojawią się Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Golda Rosheuvel (królowa Charlotte), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton). 

Z nieoficjalnych źródeł płyną też informacje o tym, że do aktorów dołączy Charithra Chandran, wcielająca się w Edwinę (młodszą siostrę Kate) oraz Rupert Young, grający postać Jacka, który nie pojawia się w powieści.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij