Znaleziono 0 artykułów
02.12.2023
Artykuł partnerski

Omnires Aquarock: Kąpiel doskonała

02.12.2023
Paulina Shacalis/ Fot. Materiały prasowe

Kolekcja brodzików Omnires Aquarock zachwyca nie tylko wyważonym, minimalistycznym designem, ale też strukturą, przywodzącą na myśl delikatny, naturalny piasek.

Dobry prysznic zapewnia udany początek dnia albo relaksujący wieczór.

Może przestać być wyłącznie praktyczną codzienną czynnością, jeśli zadbamy o odpowiednie otoczenie w łazience. Najlepiej postawić na design, który będzie wprowadzał do wnętrza spokojny, kojący nastrój. Nawet zwyczajne elementy wyposażenia, takie jak brodzik prysznicowy, mogą być pięknymi szczegółami, wpływającymi na charakter projektu łazienki. Właśnie taka jest kolekcja Omnires Aquarock. Ciekawy dobór kolorów łączy się w tych brodzikach z perfekcyjną minimalistyczną formą.

Fot. Materiały prasowe

Brodziki Omnires Aquarock: Design inspirowany naturą

Jak zapewnić sobie wygodę podczas zabiegów pielęgnacyjnych w łazience, przyjemność z przebywania w niej? Przede wszystkim, urządzając wnętrze, dobrze jest postawić zarówno na styl, jak i praktyczność oraz bezpieczeństwo. Pomoże w tym kolekcja brodzików prysznicowych Omnires Aquarock, znakomity przykład funkcjonalnej elegancji.

Matowa powierzchnia brodzików gwarantuje komfortową, bezpieczną kąpiel. Sprawia też, że prysznic staje się miłym doznaniem, bo struktura podłoża przypomina delikatny piasek. A przy tym odznacza się najwyższą klasą antypoślizgowości, zapewnia więc duże poczucie bezpieczeństwa nawet na wilgotnej powierzchni. 

Paulina Shacalis/ Fot. Materiały prasowe

– Projektując kolekcję, moim celem było stworzenie produktu, który byłby wyjątkowo przyjemny w kontakcie ze skórą, jednocześnie oferując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Długo pracowaliśmy nad teksturą, która zapewni unikalne doznania sensoryczne przy uzyskaniu najwyższej klasy antypoślizgowości – wyjaśnia Paulina Shacalis, projektantka Studio Omnires.

Paulina Shacalis/ Fot. Materiały prasowe

Z natury czerpie też kolorystyka kolekcji Aquarock. Pięć matowych wykończeń nawiązuje do ceglanej czerwieni terakoty i głębokiej oliwkowej zieleni. Mamy również do dyspozycji elegancką ciepłą szarość, a także wyrazistą czerń i klasyczną biel. Zarówno zróżnicowana kolorystyka, jak i szeroki wybór rozmiarów oraz kształtów umożliwiają wybór produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i pozwalają stworzyć wnętrze w stylu zgodnym z naszym gustem.​

Omnires Aquarock: Harmonia, praktyczność, dbałość o środowisko

Gdy decydujemy się na wybór wyposażenia łazienki, powinniśmy wziąć pod uwagę, poza designem, również praktyczność użytkowania. W przypadku prysznica ważne są też jego trwałość oraz komfort i bezpieczeństwo. Wybierając produkt z kolekcji Omnires Aquarock, nie musimy rezygnować z żadnej z tych cech. Brodziki zostały wykonane z ciepłego w dotyku materiału kompozytowego (M+), którego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Jej właściwości zapewniają wyjątkową trwałość i stabilność produktu. Co ważne, nie straszne są mu nawet ekstremalne temperatury i obciążenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji brodzik jest lżejszy aż o 15 procent od standardowych kompozytowych. Ułatwia to zarówno jego transport, jak i montaż. Z kolei precyzyjnie wyprofilowany kształt powierzchni zapewnia optymalne odprowadzenie wody, a dopasowana maskownica dyskretnie zakrywa odpływ.​

Fot. Materiały prasowe

Kompozyt (M+), którego użyto do stworzenia linii brodzików Aquarock, wyróżnia się trwałością, pozwala też na docinanie w dowolny sposób. Ułatwia to dostosowanie kształtu produktu do każdej przestrzeni łazienkowej. A dzięki zastosowaniu technologii Easy Mount montaż brodzika nie wymaga wiercenia – można go zarówno umieścić na powierzchni podłogi, jak i idealnie wpasować w posadzkę. Co więcej, powierzchnia kompozytu nie jest porowata – brak pęknięć oraz mikrootworów ułatwia jej czyszczenie i zapobiega rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów.

To jednak nie koniec zalet kolekcji Aquarock – Omnires, polska firma o globalnym zasięgu, dba nie tylko o satysfakcję klientów, ale też o środowisko. Projektuje wszystkie produkty na podstawie analizy całego cyklu ich funkcjonowania oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców i materiałów. Słynie także z intuicyjnych rozwiązań, które pomagają ograniczyć zużycie wody i energii. Produkty marki powstają przy współpracy z uznanymi projektantami.

Fot. Materiały prasowe

Wszystko to sprawia, że kolekcje marki Omnires były wielokrotnie doceniane za wzornictwo, użycie innowacyjnych materiałów oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Jakość tych produktów, ich design oraz funkcjonalność zostały wyróżniona prestiżowymi nagrodami, takimi jak Red Dot Design Award, Good Design, iF Design Award, German Design Award, Top Design Award, Must Have oraz Dobry Wzór.

Kolekcja wkrótce dostępna w sprzedaży na omnires.com.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij