Znaleziono 0 artykułów
21.04.2021

Butik marki kosmetycznej Lavido w Warszawie

21.04.2021
(Fot. materiały prasowe)

W kwietniu przy ulicy Mokotowskiej otwarto pierwszy stacjonarny sklep izraelskiej marki Lavido specjalizującej się w organicznych kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała.

Od 2003 roku w samym sercu doliny Jezreel w Galilei powstają naturalne kosmetyki o działaniu przeciwstarzeniowym, ochronnym i odżywczym do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Unikalne receptury składające się wyłącznie z surowców roślinnych, pochodzących ze zrównoważonych źródeł, opracowuje Ido Magal, założyciel marki i doświadczony specjalista w dziedzinie zielarstwa oraz fitoterapii. Następnie każda z kompozycji jest poddawana badaniom klinicznym w niezależnych laboratoriach na całym świecie.

(Fot. materiały prasowe)

Rodzinny biznes Magala w ciągu kilku lat stał się jedną z najpopularniejszych firm kosmetycznych w Izraelu, podbija również zagraniczne rynki. Na początku 2020 roku produkty sygnowane logiem Lavido trafiły do Polski, a od kwietnia przy stołecznej ulicy Mokotowskiej funkcjonuje pierwszy flagowy butik marki w kraju. – Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przetestowanie kosmetyku przed podjęciem decyzji o zakupie. Dlatego też otwarcie stacjonarnego sklepu było dla nas naturalnym krokiem – mówi Agnieszka Śliwa, reprezentująca wyłącznego dystrybutora Lavido w Polsce. W bielonym pomieszczeniu niosącym energię doliny Jezreel na własnej skórze możemy sprawdzić, m.in. bestsellerowe serum, które ma w składzie osiemnaście ekstraktów i olejków naturalnych, w tym z nasion granatu, liści mirtu cytrynowego i mandarynki, lub maseczkę z drobinkami peelingującymi pobudzającą produkcję kolagenu oraz usuwającą martwy naskórek.

Butik Lavido przy ul. Mokotowskiej 51/53 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 11.00-19.00 oraz w soboty od 12.00 do 16.00.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij