Znaleziono 0 artykułów
29.04.2022

„C” – najważniejsza litera pielęgnacyjnego alfabetu

29.04.2022
Jan Marini C-ESTA Face Serum / (Fot. Materiały prasowe)

Wiosna to idealny moment na wprowadzenie do swojej pielęgnacji kosmetyków z witaminą C. Ciekawą propozycję takiego kosmetyku można znaleźć w ofercie amerykańskiej marki Jan Marini. Mowa tutaj o ich bestsellerowym serum do twarzy C-ESTA Face Serum. 

C-ESTA Facece Serum zawiera lipofilową formę witaminy C, dzięki czemu jest bezpieczne dla wszystkich typów skóry, w tym bardzo wrażliwych. Natomiast dodatek DMAE sprawia, że kosmetyk poza działaniem antyoksydacyjnym wykazuje także działanie napinające owal twarzy. 

Serum pięknie rozświetla skórę nadając jej promienistego i wypoczętego wyglądu. Dodatkowo zawarty w produkcie kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, a witamina E działa odżywczo i utrzymuje barierę hydrolipidową w doskonałej kondycji. 

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym topestetic.pl, razem z pełną ofertą marki Jan Marini. Dla niepewnych czy to odpowiedni kosmetyk, z pomocą przychodzi platforma Topestetic, która oferuje bezpłatne porady kosmetologów oraz zawsze darmową dostawę, a do każdego zamówienia dokładane są spersonalizowane próbki i miłe upominki. Dodatkowo przy każdym produkcie umieszczone zostały opinie innych klientów, co może okazać się pomocne przy wyborze idealnego kosmetyku dla siebie.

Jan Marini C-ESTA Face Serum / (Fot. Materiały prasowe)

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij