Znaleziono 0 artykułów
26.04.2022

Cagole Balenciagi: Nowe ulubione buty influencerek

26.04.2022
Balenciaga wiosna-lato 2022 / (Fot. Materiały prasowe)

Do niedawna jednym z ulubionych dodatków influencerek była torebka Le Cagole Balenciagi. Teraz pożądanym elementem stylizacji stała się obuwnicza wersja tej klasycznej torebki z ćwiekami – kozaki Cagole.

Kolekcja butów Cagole to wysokie i płaskie sandały, botki oraz szczególnie uwielbiane kozaki, które są siostrzaną wersją motocyklowej torebki Balenciagi. I choć pokaz wiosna-lato 2022 nie przyniósł im wielkiej popularności, teraz przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem w gronie gwiazd, it-girls, influencerek, redaktorek mody.

Eugénie Trochu z „Vogue Paris” powiedziała: – Uwielbiam estetykę tych butów, są kompletnie szalone… między Cruellą a Barbarellą. Julia Hobbs, redaktorka brytyjskiego „Vogue”, nie tylko cieszy się z popularności Cagole, ale też ma nadzieję, że te kozaki są początkiem odchodzenia w niepamięć wygodnego stylu wellness: – Lubię myśleć, że kolczaste Cagole Balenciagi powstały, aby pomścić zdrowy urok ekskluzywnych sandałów turystycznych, które dominowały w naszych letnich wyborach obuwia przez ostatnich pięć lat – powiedziała. Hobbs dodaje, że nagły sukces kozaków związany jest z powrotem mody na motocyklowy, nocny, niegrzeczny styl, który od jakiegoś czasu święci triumfy na Instagramie.

Do niedawna jednym z ulubionych dodatków influencerek była torebka Le Cagole Balenciagi. Teraz pożądanym elementem stylizacji stała się obuwnicza wersja tej klasycznej torebki z ćwiekami – kozaki Cagole. Kolekcja butów Cagole to wysokie i płaskie sandały, botki oraz szczególnie uwielbiane kozaki, które są siostrzaną wersją motocyklowej torebki Balenciagi. I choć pokaz wiosna-lato 2022 nie przyniósł im wielkiej popularności, teraz przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem w gronie gwiazd, it-girls, influencerek, redaktorek mody. Eugénie Trochu z „Vogue Paris” powiedziała: – Uwielbiam estetykę tych butów, są kompletnie szalone… między Cruellą a Barbarellą. Julia Hobbs, redaktorka brytyjskiego „Vogue”, nie tylko cieszy się z popularności Cagole, ale też ma nadzieję, że te kozaki są początkiem odchodzenia w niepamięć wygodnego stylu wellness: – Lubię myśleć, że kolczaste Cagole Balenciagi powstały, aby pomścić zdrowy urok ekskluzywnych sandałów turystycznych, które dominowały w naszych letnich wyborach obuwia przez ostatnich pięć lat – powiedziała. Hobbs dodaje, że nagły sukces kozaków związany jest z powrotem mody na motocyklowy, nocny, niegrzeczny styl, który od jakiegoś czasu święci triumfy na Instagramie. Choć dyrektor kreatywny Balenciagi Demna Gvasalia i stylistka Lotta Volkova zestawiali Cagoles z luźnymi sukienkami o klasycznej długości, grunge’owymi bluzami z kapturem i płaszczami, wśród innych znawczyń i znawców mody panuje przekonanie, że te kozaki najlepiej wyglądają z sukienkami i spódnicami mini. W takim właśnie zestawieniu nosiły je Julia Hobbs i Eugénie Trochu.

Choć dyrektor kreatywny Balenciagi Demna Gvasalia i stylistka Lotta Volkova zestawiali Cagoles z luźnymi sukienkami o klasycznej długości, grungeowymi bluzami z kapturem i płaszczami, wśród innych znawczyń i znawców mody panuje przekonanie, że te kozaki najlepiej wyglądają z sukienkami i spódnicami mini. W takim właśnie zestawieniu nosiły je Julia Hobbs i Eugénie Trochu.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij