Znaleziono 0 artykułów
28.07.2023

Catherine Zeta-Jones pozuje w kostiumie kąpielowym i bez makijażu

28.07.2023
Fot.Getty Images

Catherine Zeta-Jones na wakacje wybrała gładki, jednoczęściowy czarny kostium z pogłębionym dekoltem, eksponującym szyję i biust. Aktorka opublikowała zdjęcie w tym stroju na swoim Instagramie.

Catherine Zeta-Jones pokazuje w mediach społecznościowych, jak spędza lato oraz publikuje swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, podobnie jak inne dojrzałe gwiazdy, takie jak Salma Hayek czy Gwyneth Paltrow.

Zeta-Jones w odważnym kostiumie ze stylowymi dodatkami

53-letnia Catherine Zeta-Jones wybrała klasyczny jednoczęściowy strój w czarnym kolorze. Zdecydowała się przy tym na odważny pogłębiony dekolt, eksponujący biust i szyję. Gwiazda z rozwagą traktuje słońce, dlatego do stylizacji dodała słomkowy kapelusz z szerokim rondem i duże okulary przeciwsłoneczne. Fani w komentarzach piszą: „Wyglądasz fantastycznie”, „Jedna z najpiękniejszych kobiet świata”; wstawiają też czerwone serduszka i symbole płomieni.

I choć w ciasnym kadrze nie widzimy całej sylwetki aktorki, jej spojrzenie ukrywa się za okularami, a o naturalnych włosach Catherine też nie możemy powiedzieć nic, bo są schowane w kapeluszu, to charakter fotografii z ręki, bez filtrów, z zastanym oświetleniem, jest intymny.

Catherine Zeta-Jones pokazała nieidealną opaleniznę, spieczony na czerwono obojczyk, białe ślady po kostiumie na dekolcie. Odsłoniła też liczne pieprzyki i choć jej ciało wciąż jest piękne, zdrowe i zadbane, aktorka nie pokazuje go w wyidealizowany sposób.

Catherine Zeta-Jones potrafi łączyć karierę i życie rodzinne

Pochodząca z Walii Zeta-Jones pierwsze kroki aktorskie stawiała właśnie w Wielkiej Brytanii, a marząc o wielkiej scenie, w wieku 17 lat wyjechała do Londynu. W kolejnych latach doskonaliła swój warsztat aktorski. Przełomowy okazał się dla niej 1998 rok i rola w „Masce Zorro” u boku Antonia Banderasa. Cztery lata później Zeta-Jones zyskała pozycję gwiazdy; odebrała wtedy Oscara za drugoplanową rolę w „Chicago”.
Wciąż rozwijała karierę filmową, a w wieku 31 lat wyszła za Michaela Douglasa. I choć historia miłości tej pary pełna jest zwrotów akcji, to wciąż żyją razem, mają dorosłe już dzieci. Dylan Douglas urodził się jeszcze przed ślubem pary, a córka Carys Zeta Douglas trzy lata później.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Catherine Zeta-Jones pozuje w kostiumie kąpielowym i bez makijażu
Proszę czekać..
Zamknij