Znaleziono 0 artykułów
15.11.2023

Cindy Crawford z córką Kaią Gerber stylizują czarne kreacje na dwa sposoby

15.11.2023
Kaia Gerber i Cindy Crawford (Fot. Getty Images)

Kaia Gerber już nieraz udowadniała, że tak samo jak jej słynna mama, Cindy Crawford, ma doskonałe wyczucie stylu. Kolejny raz obie zachwyciły w listopadowy wieczór, pozując razem na czerwonym dywanie w dopasowanych stylizacjach. Kaia Gerber pojawiła się w plisowanej mini, Cindy Crawford wybrała czarną kreację midi.

Spośród całej palety barw zdecydowanie najbardziej uniwersalna, a przy tym niezwykle elegancka jest czerń. Doskonale wiedzą o tym Kaia Gerber i jej mama, supermodelka z lat 90. Cindy Crawford. Obie pojawiły się 14 listopada na nowojorskim przyjęciu właśnie w czarnych kreacjach. Na stylizację Gerber składała m.in. plisowana spódnica mini, do której córka Cindy Crawford dobrała szpilki i rajstopy. Crawford wyglądała olśniewająco w nieco dłuższej kreacji – czarnej, zwiewnej midi. Jeden z najpiękniejszych duetów Hollywood jak zwykle prezentował się niezwykle szykowanie. 

Cindy Crawford wielokrotnie wybierała czarne stylizacje

Klasyczna czerń zawsze jest dobrym pomysłem. Tą ideą od lat kieruje się supermodelka z lat 90. Cindy Crawford, która choćby miesiąc temu zachwyciła w czarnej sukni Versace, a teraz inspiruje w zwiewnej kreacji midi z dekoltem w kształcie litery V. Modelka uzupełniła swój look skórzanymi kozakami z wysoką cholewką oraz czarną kopertówką. Zwieńczeniem jej stylizacji była natomiast biżuteria w postaci delikatnych kolczyków oraz złotego zegarka Omega – taki dodatek założyła nie tylko mama, ale i córka. 

Kaia Gerber i Cindy Crawford stylizują czarne kreacje na dwa sposoby (Fot. Getty Images)

Kaia Gerber, córka Cindy Crawford, wyglądała olśniewająco w czarnej kreacji

Przepiękna córka Cindy po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale także zamiłowanie do mody. Nic więc dziwnego, że zachwyca podczas niemalże każdego wystąpienia na czerwonym dywanie. Nie inaczej stało się i tym razem. Kaia Jordan Gerber, wybierając się na przyjęcie Omega Planet, tak jak słynna mama postawiła na klasykę. Na czerwonym dywanie Gerber pojawiła się w krótkiej, plisowanej spódnicy którą połączyła z eleganckim, delikatnie prześwitującym golfem. Całość uzupełniła biżuterią, czarnymi rajstopami oraz szpilkami w tym samym odcieniu. Na uwagę zasługuje także jej nieskazitelna fryzura, do której Kaia Gerber ma słabość. Modelka postawiła na charakterystyczne dla siebie objętościowe upięcie z lekko opadającymi na przód twarzy kosmykami włosów. 

Kaia Gerber i Cindy Crawford nie pierwszy raz stawiają na dopasowane stylizacje

Kaia Gerber i i jej słynna mama z upływem czasu mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Łączą je bowiem nie tylko więzły rodzinne, ale także zamiłowanie do mody i wspólne zobowiązania zawodowe. Często stawiają na dopasowane stylizacje, zarówno te na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Udowodniły to m.in. podczas ubiegłorocznej podróży do Paryża, kiedy to przemierzały uliczki francuskiej stolicy w niemalże identycznych, karmelowych płaszczach.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Cindy Crawford z córką Kaią Gerber stylizują czarne kreacje na dwa sposoby
Proszę czekać..
Zamknij