Znaleziono 0 artykułów
01.03.2022

Cindy Crawford i Kaia Gerber na pokazie Off-White

01.03.2022
Fot. Acielle/ Style du Monde

Tydzień mody w Paryżu 28 lutego otworzył pokaz Off-White. Kolekcję prezentowały modelki z różnych pokoleń, wśród nich Naomi Campbell, Bella i Gigi Hadid, Kendall Jenner, Amber Valetta, Helena Christensen oraz mama i córka – Cindy Crawford i Kaia Gerber.

Pokaz najnowszej kolekcji Off-White „Spaceship Earth: an Imaginary Experience” dawał powody do wzruszeń. Po raz pierwszy od śmierci dyrektora kreatywnego marki Virgila Abloha pokazano linię tego domu mody. Topmodelki, a prywatnie przyjaciółki kreatora, prezentowały stroje, odzwierciedlające gust i talent projektanta. Wzrok przyciągały przeskalowane formy, piętrzące się warstwy tiulu i ogromne kokardy. W palecie barw przeważały różne wariacje żółtego i granatu oraz ponadczasowa czerń.

Cindy Crawford zaprezentowała sięgającą ziemi, uszytą z trzech warstw tiulu, suknię w popielatym odcieniu. Do kreacji dobrano koszulkę z logo Uniwersytetu Virginia i sięgający talii żakiet. W dłoniach Cindy trzymała niebieskie okulary przeciwsłoneczne i czerwoną kopertówkę z białym napisem „life”. 

W wydarzeniu wzięła również udział córka Cindy Kaia Gerber. Młoda modelka ma już za sobą pierwsze znaczące sukcesy w świecie high fashion. W 2017 roku została nominowana do Fashion Awards w kategorii „modelka roku”, a rok później otrzymała tę nagrodę. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu. Brała udział w kampaniach Fendi, Saint Laurent, Burberry, Chanel, Prady, Versace. 

Na pokazie kolekcji Off-White pokazała się w futurystycznej mini. Stylizacja uzupełniona była soczyście żółtym T-shirtem i szmaragdowymi sandałkami na wysokich szpilkach. Trzymała białe okulary przeciwsłoneczne i iPhona. 

Kaję i Cindy łączą nie tylko uroda, ale też talent, zamiłowanie do mody. Modelki wspierają się i przyjaźnią. Razem pojawiają się na czerwonych dywanach, a Kaia chętnie zakłada ubrania z szafy mamy. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Cindy Crawford i Kaia Gerber na pokazie Off-White
Proszę czekać..
Zamknij