Znaleziono 0 artykułów
16.07.2021

Córka Julii Roberts debiutuje w Cannes

16.07.2021
Hazel i Daniel Moder (Fot. Getty Images)

Podczas premiery filmu „Flag Day”, u boku Daniela Modera, operatora produkcji, prywatnie męża aktorki Julii Roberts, wystąpiła 16-letnia córka pary, Hazel Moder.

„Flag Day” można by nazwać produkcją rodzinną Hollywood. Na ekranie pojawiają się córka i syn reżysera filmu Seana Penna – Dylan i Hopper Penn, a także Josh Brolin, syn Jamesa Brolina i pasierb Barbry Streisand.

Na premierze „Flag Day” podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes u boku operatora, prywatnie męża Julii Roberts, po słynnych 24 stopniach pałacu festiwalowego przeszła 16-letnia córka pary, Hazel Moder. Na debiut na czerwonym dywanie nastolatka wybrała prostą szmizjerkę z długim rękawem i kołnierzykiem wykonaną z koronki w kolorze rozbielonej żółci oraz lakierowane buty w stylu mary jane na masywnej podeszwie. Wcześniej Hazel można było zobaczyć w epizodycznej roli w „Dniu Matki” Garry’ego Marshalla.

Choć Julia jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood, życie rodzinne wiedzie z dala od błysków fleszy. Z Danielem Moderem poznała się w 2001 roku na planie filmu „Mexican”, gdzie on asystował operatorowi, ona grała główną rolę. Pobrali się kilkanaście miesięcy później i przenieśli do Nowego Meksyku, gdzie w listopadzie 2004 roku na świat przyszły bliźniaki – Hazel i Phinnaeus Moder. Wkrótce potem para doczekała się jeszcze jednego syna, dziś 14-letniego Henry’ego Daniela Modera.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij