Znaleziono 0 artykułów
14.08.2021

Powstanie druga część „Cruelli” z Emmą Stone

14.08.2021
"Cruella" (Fot. materiały prasowe)

Estella znana jako Cruella De Mon powraca. Jak podaje portal „Deadline”, w cieniu konfliktu na osi Scarlett Johansson – Disney, Emma Stone podpisała kontrakt z hollywoodzkim gigantem na kontynuację „Cruelli”. W drugiej części filmu ma być jeszcze więcej mody.

Pod koniec lipca do Sądu w Los Angeles wpłynął pozew, w którym Scarlett Johansson zarzuciła wytwórni Disney złamanie umowy poprzez jednoczesną premierę „Czarnej wdowy” w kinach i na platformie Disney+. W krótkim czasie kroki prawne miała także podjąć Emma Stone, która w maju tego roku zadebiutowała na ekranach w roli legendarnej Cruelli De Mon. Konflikt nie pokrzyżował planów producentów. Jak podaje portal „Deadline”, zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami, powstanie „Cruella 2”.

Podobnie, jak film „101 dalmatyńczyków” z Glenn Close, jego prequel z udziałem Stone odniósł międzynarodowy sukces, zarabiając ponad 85 mln dolarów w Stanach Zjednoczonych i 220 mln na całym świecie. Dlatego już kilka tygodni po premierze podano do publicznej wiadomości, że planowana jest kontynuacja opowieści o losach nikczemnej miłośniczki futer.

"Cruella" (Fot. materiały prasowe)

Choć szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, akcja najprawdopodobniej będzie osadzona tuż po wydarzeniach z „Cruelli”, ale jeszcze przed tymi ze „101 dalmatyńczyków”. Wiadomo natomiast, że za kamerą ponownie stanie Craig Gillespie, a za scenariusz będzie odpowiadał Tony McNamara, co ogłoszono tuż przed finalizacją kontraktu.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij