Znaleziono 0 artykułów
12.02.2021

Dawid Podsiadło startuje z podcastem

12.02.2021
Fot. Karol Grygoruk

Po dłuższej przerwie artysta powraca z nowym projektem – serią podcastów na Spotify’u. Z dziennikarzem Radkiem Kotarskim Podsiadło będzie rozmawiać o muzyce, sztuce i technologii.

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski znają się od lat. Teraz zdecydowali się podzielić swoimi przemyśleniami z szerszą publicznością. W Podsiadło Kotarski Podcast prowadzący zapraszają słuchaczy do udziału w rozmowie.

Duet będzie dzielić się najciekawszymi odkryciami ze świata popkultury i opiniami na aktualne tematy. Jak zaznaczają, formuła ma przypominać przyjacielską pogawędkę.

– Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym bez napinki moglibyśmy powymieniać się z naszymi słuchaczami opiniami na temat filmów, seriali czy książek, a do tego potowarzyszyć im w przeróżnych sytuacjach. Sami słuchamy podcastów w trakcie robienia zakupów, jazdy samochodem do domu czy ćwiczeń na siłowni (w tym ostatnim najrzadziej, co świetnie widać po moich bicepsach) i uwielbiam ich towarzystwo – mówi Podsiadło.

– Programy, które pozwalają się poczuć jak na spotkaniu z dobrymi kumplami, są teraz na wagę złota. Dlatego chcemy być bliżej naszych słuchaczy – dodaje Kotarski.

Każdy odcinek będzie trwać godzinę. W sieci są już dostępne dwie odsłony serii. Pierwsza poświęcona wszechobecności smartfonów, druga netfliksowemu serialowi „Kalifat”. Podsiadło Kotarski Podcast jest dostępny na Spotify’u.

Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. Dawid Podsiadło startuje z podcastem
Proszę czekać..
Zamknij