Znaleziono 0 artykułów
10.01.2022

Najlepsi modowi influencerzy z TikToka

10.01.2022
Fot. David M. Benett

Można śmiało powiedzieć, że rok 2021 był rokiem TikToka. Chociaż platforma pewnie bardziej znana jest z wiralowych wyzwań tanecznych, pomysłowych beauty hacków i skeczy komediowych, coraz częściej bywa dobrym miejscem dla mody. Z tiktokerami, którzy wyznaczają styl (znacie #CottageCore?) i zasiadają w pierwszych rzędach na pokazach tuż obok najlepszych redaktorów magazynów, stale rosnąca siła platformy jest niezaprzeczalna. Oto 9 influencerów, których warto obserwować.

Niezależnie od tego, czy chodzi o bycie na bieżąco z najnowszymi trendami, maksymalne wykorzystanie już istniejącej garderoby czy znalezienie świadomych ekologicznie marek, które można by wspierać –TikTok to wszystko zapewnia. Dlaczego by nie zakłócić tego, co z nieskończonej liczby codziennie nowych filmów wybrał dla nas algorytm, i nie śledzić niektórych z najbardziej błyskotliwych nazwisk, które pojawiły się na tej scenie?

Od początkujących modeli po zapalonych fanów mody – poniżej przedstawiamy 9 influencerów z TikToka, którzy zainspirują Cię w karnawale.

 

@moxeb

 

♬ sonido original - .

Imię i nazwisko: Maha Gondal

TikTok: @MoxeB

Dlaczego warto obserwować: Maha Gondal jest jedną z pierwszych tiktokerek, którym udało się w tym roku zrealizować kampanię dla takich marek jak Coach i Champion.

 

@violetezedimora Which is your favorite? #blackcreators #xyzbca #viral ♬ Candy Shop - R n B Allstars

Imię i nazwisko: Violet Ezedimora

TikTok: @violetezedimora

Dlaczego warto obserwować: Potrzebujesz pomysłów na to, jak skompletować zestaw w kropki albo jak nosić męską marynarkę? Nie szukaj dalej niż konto Ezedimory, gdzie znajdziesz świetne wskazówki, które ulepszą Twój styl.

 

@ambikadhr how much sparkle is too much sparkle #grwm #fyp #ootd ♬ sonido original - carlos ♚

Imię i nazwisko: Ambika Dhir

TikTok: @AmbiKadhr

Dlaczego warto obserwować: Od czasu założenia konta na TikToku podczas kwarantanny w 2020 roku konto Dhir stało się istotnym źródłem modowych inspiracji. Jej ekoświadome podejście i godna podziwu zdolność do odtwarzania popularnych stylizacji celebrytów przy ograniczonym budżecie sprawia, że warto ją obserwować.

 

@youngmanpowell How did I do✨ #fyp #foryoupage #fashion #tiktokfashion #fashionawards ♬ What - TYSM FOR 70K

Nazwisko: Louis Powell

TikTok: @YoungManPowell

Dlaczego warto obserwować: Dzięki zabawnemu stylowi lat 70. i talentowi do znajdowania niesamowitych rzeczy z drugiej ręki Louis Powell, model Celine, prezentuje coś więcej niż tylko ładną buzię.

 

@sriracha.el Can’t believe I got these in hand!! Did you get EA yet?🥺 #offwhitedunk #exclusiveaccess #sneakerhead #offwhite #dunks #nike ♬ original sound - Rach

Imię i nazwisko: Rachael Tan

TikTok: @sriracha.el

Dlaczego warto obserwować: Jeśli masz obsesję na punkcie sneakersów, to Rachael Tan rozumie Cię doskonale. Z imponującą kolekcją, która ciągle się powiększa, jej porady dotyczące pozyskiwania, stylizacji i pielęgnacji obuwia są na poziomie eksperckim.

 

@leoniehanne

Friend: Dress casual. Me: … 😬

♬ Candy Shop - CryJaxx & Junior Charles

Imię i nazwisko: Leonie Hanne

TikTok: @LeonieHanne

Dlaczego warto obserwować: Projektantka Leonie Hanne ma świetne życie i wszyscy jesteśmy tu dla niego. Nie tylko jest profesjonalistką w odtwarzaniu niesławnych stylizacji supermodelek, lecz także zabiera nas ze sobą na wystawne wakacje oraz do pierwszego rzędu podczas tygodnia mody.

 

@wisdm8 Reply to @dripis5ever ♬ way 2 seggsy - xxtristanxo

Imię i nazwisko: Wisdom Kaye

TikTok: @Wisdm8

Dlaczego warto obserwować: Urodzony w Nigerii teksański model Wisdom został uznany za „najlepiej ubranego faceta na TikToku” przez „Vogue’a” w 2020 roku. Rok później możemy potwierdzić, że wciąż utrzymuje ten tytuł. 

 

@karinavigier Je vous ❤️ #karinavigier #overfiftywithstyle #mamode #mystyle #recap2021 #love #loveyou #fashionforyou #frenchfashioninfluencer ♬ son original - Karina Vigier Officiel

Imię i nazwisko: Karina Vigier

TikTok: @KarinaVigier

Dlaczego warto obserwować: Kto powiedział, że TikTok jest tylko dla dzieci? Dzięki ekscentrycznemu gustowi i błyskawicznie poprawiającym nastrój filmikom redaktorka magazynu z Kopenhagi Karina Vigier udowadnia, że ta platforma jest dla każdego.

 

@fashionboy Mushroom birkins! @stellamccartney & #hermes are changing the game #fashiontiktok #fashioneducation #fashion #birkin #stellamccartney #handbag ♬ Oblivion - Grimes

Imię i nazwisko: Benji Park

TikTok: @FashionBoy

Dlaczego warto obserwować: Edukacyjny TikTok rozkwita w pełni. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat mody lub być na bieżąco z tym, co dzieje się w tej chwili w branży, Fashion Boy to dobry kierunek.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

 

Alex Kessler
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najlepsi modowi influencerzy z TikToka
Proszę czekać..
Zamknij