Znaleziono 0 artykułów
01.10.2022

Najlepsze ciążowe stylizacje Blake Lively z czerwonego dywanu

01.10.2022
Blake Lively (Fot. Getty Images)

Cekiny, glamour, luksus – chyba nikt nie wygląda w ciąży tak elegancko jak Blake Lively. Aktorka na czerwonym dywanie ogłosiła, że spodziewa się czwartego dziecka. Oto jej najlepsze ciążowe stylizacje.

W czasie gdy Lively i Reynolds przygotowują się do powitania nowego członka rodziny, „Vogue” powraca do najlepszych dotychczasowych ciążowych stylizacji Blake z czerwonego dywanu.

Blake Lively spodziewa się czwartego dziecka z mężem Ryanem Reynoldsem. Radosną nowiną podzieliła się ze światem na czerwonym dywanie podczas wydarzenia Forbes Power Women’s Summit. W cekinowej sukience Valentino, na platformach i w kolczykach gwiazda wyglądała olśniewająco.

Nie było to jej pierwsze wyjście na czerwony dywan jako przyszłej mamy. W 2019 roku ujawniła, że jest w ciąży z trzecim dzieckiem, na premierze „Pokémon Detektyw Pikachu”. Brzuszek wyeksponowała w żółtej, cekinowej sukience Retrofête, uzupełnionej kopertówką Judith Leiber w kształcie piłki plażowej i biżuterią Lorraine Schwartz.

Kiedy spodziewała się pierwszego dziecka, James, w 2014 roku, zwróciła uwagę w sukni Gucci na Angel Ball, a podczas drugiej ciąży w 2016 roku zachwycała w jasnoniebieskiej sukni Atelier Versace podczas festiwalu filmowego w Cannes.

W czasie gdy Lively i Reynolds przygotowują się do powitania nowego członka rodziny, „Vogue” powraca do najlepszych ciążowych stylizacji Blake z czerwonego dywanu.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

16 października 2014 roku. W sukni Michaela Korsa podczas God’s Love We Deliver Golden Heart Awards Gala.

20 października 2014 roku. W sukni Gucci na Angel Ball.

2 grudnia 2014 roku. W czarnej sukni od KaufmanFranco podczas L’Oreal Paris Women of Worth Awards.

14 maja 2016 roku. W błękitnej sukni z Atelier Versace podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

2 maja 2019 roku. Blake w sukni Retrofête pozuje z mężem podczas premiery filmu „Pokémon Detektyw Pikachu”.

15 września 2022 roku. Czwartą ciążę ogłosiła w cekinowej sukni od Valentino na Forbes Power Women’s Summit.

Alice Cary
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najlepsze ciążowe stylizacje Blake Lively z czerwonego dywanu
Proszę czekać..
Zamknij