Znaleziono 0 artykułów
03.08.2023

Emily Ratajkowski lansuje najpopularniejsze reeboki z lat 80.

03.08.2023
Emily Ratajkowski w sneakersach Reebok Club C. (Fot. Gotham / Getty Images)

Sneakersy niezmiennie utrzymują pozycję ulubionych letnich butów gwiazd, niezależnie od tego, czy towarzyszą im na siłowni (oczywiście), w pracy, czy w podróży. Dla modelu, który święcił triumfy w latach 80., Emily Ratajkowski porzuciła i supermodne adidasy Samba, i kowbojki, z którymi ostatnio niemal się nie rozstawała. Przekonać ją mogły do tego tylko Club C marki Reebok.

Boom na sneakersy w stylu lat 2000.

Sneakersy w stylu Y2K przeżywają w 2023 r. renesans – częściowo dzięki projektantom, którzy nieustannie do nich nawiązują, ale także dzięki markom sportowym, które wznawiają swoje najbardziej kultowe modele, grając na nostalgii. Wielu kolekcjonerów jest skłonnych wydać ogromne kwoty, aby zdobyć wymarzoną parę, niezależnie od tego, czy jest ona z najnowszej kolekcji, czy vintage. Przykłady? Efekty wieloletniej współpracy Nike z Supreme przy przeprojektowywaniu sneakersów lub reinterpretacja kultowych Air Force 1 przez Jacquemusa w ramach drugiego partnerstwa kreatywnego z Nike.

Kendall Jenner w sneakersach Nike Air Vapormax w 2022 r. (Fot. Getty Images)

Wygląda na to, że wszystkie it-girls uległy obecnie urokowi sneakersów, zwłaszcza tych w stylu vintage. Hailey Bieber i Kaia Gerber noszą new balance’y, Gigi Hadid – model Vans Old Skools, a Kendall Jenner polubiła parę Nike Air Vapormax Plus, która powstała w hołdzie dla oryginalnego modelu z 1998 r., lepiej znanego jako TN. Ostatnio w trendzie sneakersów w stylu Y2K zakochała się również Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski w sneakersach Reebok Club C. (Fot. Gotham, Getty Images)
Emily Ratajkowski w sneakersach Reebok Club C. (Fot. Raymond Hall / Getty Images)

32-letnia supermodelka została kilkakrotnie zauważona na ulicach Nowego Jorku w modelu Reebok Club C. Kultowe sneakersy pierwotnie zadebiutowały na brytyjskich kortach tenisowych w 1986 r., zanim podbiły ulice i serca fanów. Teraz są zdecydowanie na liście modeli, w które warto zainwestować w 2023 r.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Alexandre Marain
Proszę czekać..
Zamknij