Znaleziono 0 artykułów
20.07.2023

Hailey Bieber nosi jeansowe szorty do mokasynów

20.07.2023
Fot. Getty Images

Hailey Bieber nosi jeansowe szorty do gorsetowego topu, męskich mokasynów i białych skarpetek. Ten zestaw naprawdę działa. Gdzie znaleźć najmodniejsze buty lata 2023 roku? 

Hailey Bieber w ostatnich tygodniach zaskoczyła fanów, zakładając białe skarpetki do sandałów. To połączenie, kojarzone z dżentelmenami w pewnym wieku, budzi zainteresowanie.

Hailey Bieber w mokasynach noszonych do jeansowych szortów

Na zdjęciu na Instagramie założycielka marki kosmetycznej Rhode pozuje w gorsetowym topie bez rękawów marki Khaite, który połączyła z postrzępionymi jortami (jeansowymi szortami). To model vintage Levi’sa ze sklepu Denim by Orlee.

 

Biorąc pod uwagę to, że obie części garderoby wydają się mądrą inwestycją (przecież nigdy nie wyjdą z mody!), w stylizacji kluczowe są akcesoria. I nie mamy tu na myśli skórzanego paska The Row ani okularów przeciwsłonecznych Matrix od Otra Drew, charakterystycznych dla uwielbianego przez Bieber stylu lat 90. XX w.

Mokasyny w mediolańskim stylu noszone do białych skarpetek

Uwagę przyciągają czarne mokasyny ze złotymi klamrami od Prady, a konkretnie ich połączenie z białymi skarpetkami. W sierpniu ubiegłego roku redaktorka działu mody Vogue.es Tatiana Ojea zwróciła uwagę, że czarna sukienka w połączeniu z mokasynami i skarpetkami to kombinacja w stylu paninari (modnych mediolańczyków z lat 80. XX w.). Teraz Hailey Bieber poszła o krok dalej i nosi je z jeansowymi szortami. O dziwo, ten miks naprawdę się sprawdza.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.es.

Silvia Lopez
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Hailey Bieber nosi jeansowe szorty do mokasynów
Proszę czekać..
Zamknij