Znaleziono 0 artykułów
15.04.2023

Ulubione buty it-boys w duchu quiet luxury

15.04.2023
Fot. Getty Images

Jacob Elordi i Austin Butler noszą sneakersy Gazelle z kolekcji adidas x Gucci, udowadniając, że trend quiet luxury zdominował modne ulice. Ten model powstał pierwotnie w 1968 roku i do dziś stanowi przedmiot pożądania. 

Model Gazelle marki adidas powstał w 1968 r. Na przestrzeni lat te buty nosiły największe gwiazdy: Harry Styles, Mick Jagger czy Kate Moss. Teraz przedmiotem pożądania stały się sneakersy z kolekcji adidas x Gucci. Czy to najmodniejsze buty lata?

Jacob Elordi udowodnił, że ten model pasuje do wszystkiego, gdy założył Gazelle do skarpet do połowy łydki, szortów i wyblakłej bluzy. Jego podręczna torba Bottega Veneta Andiamo była wspaniałym dodatkiem do stylizacji (RM z BTS nosił ją w kampanii dla włoskiego domu mody). Buty adidas x Gucci wydają się zwyczajne, ale wprawne oko natychmiast dostrzeże ich wyjątkowość. 

Fot. East News

Austin Butler na spacer z Kaią Gerber wybrał natomiast strój roboczy. Para pokazała także przy okazji pełen potencjał modelu Gazelle – w końcu pasuje i dziewczynom, i chłopakom. Gerber miała na sobie granatowe sneakersy adidas, które połączyła z luźną sukienką i obszernym płaszczem. 

Jeśli potrzebujesz więcej dowodów na ponadczasową moc Gazelle, wiedz, że książę Harry, Brad Pitt i Mick Jagger również należą do fanów tych butów. Podczas gdy moda pozornie zwraca się ku odpornej na trendy bazie – patrz: dyskretny luksus – adidas x Gucci Gazelle daje dawkę koloru idealną na wiosnę. 

Chociaż ten konkretny model został wyprzedany, adidas ma w ofercie także podobne buty, w tym parę w odcieniu trawiastej zieleni.

Fot. Getty Images

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.com

André-Naquian Wheeler
Proszę czekać..
Zamknij