Znaleziono 0 artykułów
01.03.2023

Bella Hadid niczym Elle Woods z „Legalnej blondynki”

01.03.2023
Bella Hadid (Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News)

Każdy, kto oglądał „Legalną blondynkę”, więcej razy niż jest w stanie zliczyć, od razu rozpozna czapkę Belli Hadid. Supermodelka na kolację w Nowym Jorku założyła znane, różowe nakrycie głowy ozdobione guzikami i kwiatowymi aplikacjami.

Czapka Belli przypomina szydełkowane nakrycie głowy z kwiatową aplikacją, którą Elle Woods (Reese Witherspoon) nosiła w pierwszej części „Legalnej blondynki”. Popularna dziewczyna z koledżu, która zmienia się w studentkę prawa na Harvardzie, nosi fioletowe nakrycie głowy w połączeniu z okularami, co ma świadczyć o jej inspiracji stylem Wschodniego Wybrzeża. Spośród it-girls 2023 r. Bella jest prawdopodobnie największą fanką stylu Y2K. Nie dziwi więc to, że modowe inspiracje czerpie z kultowej komedii z początku lat 2000.

Supermodelka regularnie zachwyca w eklektycznych lookach inspirowanych stylem retro. Tym razem dzierganą czapkę w stylu Elle Woods zestawiła z czerwoną sukienką w kratę, skórzanym płaszczem, pierścionkami od marki Bonbonwhims, sznurowanymi kozakami do kolan od domu mody Alexander McQueen i metaliczną torbą od marki Florist NYC.

Artykuł pojawił się oryginalnie na Vogue.co.uk

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij