Znaleziono 0 artykułów
12.03.2022

Modelki, które wystąpiły na wybiegu w ciąży

12.03.2022
Fot. Getty Images

Maggie Maurer pokazała się z ciążowym brzuchem na pokazie Nensji Dojaki podczas londyńskiego tygodnia mody. Prześwitująca sukienka podkreśliła jej kształty. Ale muza Schiaparelli nie była pierwszą ciężarną modelką na wybiegu. Przypominamy jej poprzedniczki.

Oczywiście Maggie nie jest pierwszą modelką, która wystąpiła na wybiegu w ciąży. W 2018 roku ciężarna Slick Woods poszła w pokazie Savage X Fenty Rihanny, ubrana tylko w bieliznę. Niecałą dobę później urodziła synka Saphira.

Jean Paul Gaultier podczas tygodnia mody na sezon wiosna-lato 2010 obsadził w pokazie Jordan Dunn, która w tamtym momencie była w ósmym miesiącu ciąży. – Miałam wtedy dziewiętnaście lat i byłam w ósmym miesiącu ciąży – powiedziała brytyjskiemu „Vogue’owi” w 2020 roku modelka. – Gdy dowiedziałam się, że Jean Paul Gaultier chce, żebym poszła w jego pokazie, zastanawiałam się, czy ludzi nie zszokuje to, że nastolatka spodziewa się dziecka. W końcu stwierdziłam, że ten moment warto uczcić.

Gdy Ashley Wood zamykała pokaz haute couture Chanel na sezon jesień-zima 2014, również była w ciąży. Złote ozdoby na długiej do ziemi białej sukni w stylu empire sprawiły, że wszystkie oczy były skierowane właśnie na jej zaokrąglony brzuch.

Oto 11 ciężarnych modelek, które przechadzały się po wybiegu.

Jourdan Dunn

Fot. Getty Images

Na pokaz wiosna-lato 2010 Jean Paul Gaultier zaprojektował niestandardowy top, przypominający zbroję, dla Jourdan Dunn, która była wtedy w ósmym miesiącu ciąży.

Ashleigh Good

Fot. Getty Images

Ashley Good zamknęła pokaz Chanel jesień-zima 2014, ubrana w suknię ślubną. Prowadził ją pod rękę sam Karl Lagerfeld.

Maggie Maurer

Fot. Acielle / Style du Monde

Wiadomość, że Maggie Murer spodziewa się dziecka, obiegła świat mody podczas londyńskiego fashion weeku po pokazie Nensi Dojaki. Pod zwiewną, prześwitującą sukienką można było dostrzec zaokrąglony brzuszek.

Slick Woods

Fot. Getty Images

Slick Woods podkręciła temperaturę na pokazie Rihanny Savage X Fenty w 2018 roku. Modelka wyszła na wybieg w seksownej, sznurowanej bieliźnie, odsłaniającej brzuch.

Ashley Graham

Fot. Getty Images

Supermodelka Ashley Graham zachwyciła wszystkich podczas nowojorskiego tygodnia mody, przechadzając się po wybiegu Tommy Hilfiger X Zendaya, będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem.

Lily Aldridge

Fot. Getty Images

Lily Aldridge pomimo piątego miesiąca ciąży, zaprezentowała dopasowaną czerwoną sukienkę podczas pokazu Brandona Maxwella wiosna-lato 2019.

Miranda Kerr

Fot. Getty Images

Miranda Kerr pojawiła się na pokazie Balenciagi wiosna-lato 2011, będąc w piątym miesiącu ciąży, ubrana w sukienkę w pepitkę.

Coco Rocha

Fot. Getty Images

Ekstrawagancko ubrana Coco Rocha zamknęła pokaz Christiana Siriano wiosna-lato 2021 podczas nowojorskiego tygodnia mody dumnie prezentując ciążowy brzuch.

Alessandra Ambrosio

Fot. Getty Images

Brazylijska modelka poszła w pokazie Colcci podczas tygodnia mody w San Paulo w 2012 roku, uśmiechając się i lekko podtrzymując swój rosnący brzuch.

Gemma Ward

Fot. Getty Images

Modelka wzięła udział w pokazie Davida Jonesa wiosna-lato 2016.– Myślę, że występ w ciąży na pokazie to piękny sposób na celebrowanie sposobów, w jaki zmienia się twoje ciało – powiedziała modelka.

Bianca Balti

Fot. Getty Images

Bianca Balti była w ósmym miesiącu ciąży, gdy wystąpiła na pokazie Dolce & Gabbana jesień-zima 2015.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij