Znaleziono 0 artykułów
10.06.2023

Gwiazdy noszą najmodniejsze modele sandałów na lato

10.06.2023
Fot. instagram.com/kendalljenner

Do wakacyjnej walizki z pewnością spakujemy sandały. Gwiazdy już testują najmodniejsze modele, żeby ułatwić nam wybór. Oto pięć stylowych par na lato 2023 roku. 

Nadszedł sezon na sandały. Jeśli za największymi trendami letniego obuwia z ostatnich lat stoi jedna marka, to jest to The Row. Luksusowa nowojorska marka, należąca do Mary-Kate i Ashley Olsen, zapoczątkowała odrodzenie sandałów w rybackim stylu, thongów, a ostatnio też prostych, czarnych japonek, które uczyniła szczytem dyskretnego luksusu.

Gwiazdy stawiają więc na prostotę. Po trendzie na masywne podeszwy nastąpiła zauważalna zmiana w kierunku lżejszych, pozbawionych ozdób i łatwych w stylizacji modeli. Latem 2023 r. preferujemy brak logo, stonowaną kolorystykę i basikową estetykę.

Oto pięć modeli, które będziemy nosić latem 2023 r.:

Sandały ze skrzyżowanymi paskami

Laura Harrier /(Fot. Getty Images)

W przerwie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes Laura Harrier założyła parę płaskich sandałów typu crossover, które są eleganckim wyborem.

Sandały z paskiem wokół kostki 

Uma Thurman /(Fot. Getty Images)

Również na Festiwalu Filmowym w Cannes Uma Thurman wybrała parę czarnych sandałów z paskiem ze złotą sprzączką. To kolejny klasyczny model, który możemy założyć na każdą letnią okazję.

Proste japonki

Kendall Jenner na Lazurowym Wybrzeżu pokazała się w szykownej, minimalistycznej stylizacji, składającej się z granatowej, prześwitującej sukienki maksi Ami Paris, koszyka Bottegi Venety i pary gumowych klapek The Row. Gwiazdom spodobał się ten model, bo mają płaską podeszwę i są proste, pozbawione logo.

Sandały z paskiem wokół dużego palca

Taylor Swift /(Fot. Getty Images)

Taylor Swift na nagranie w studiu założyła parę jasnobrązowych skórzanych sandałów z krzyżującymi się paskami na stopie od A Emery. Wzrok przykuwał detal – pasek wokół dużego palca. Ten trend króluje od kilku lat.

Niskie kitten heels

Katie Holmes / Fot. Getty Images

Katie Holmes założyła sandały z najmniejszym na świecie obcasem kitten heel na imprezę Women in Motion Keringa w Cannes. Ten model pochodzi z Le Monde Beryl i ma prawie niewidoczny, 35-milimetrowy obcas.

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk

Emma Spedding
Proszę czekać..
Zamknij