Znaleziono 0 artykułów
17.02.2023

Najpiękniejsze kreacje Amal Clooney na randkę

17.02.2023
Fot. Getty Images

Kreacje haute couture, projekty młodych zdolnych i skarby vintage – wieczorowe stylizacje Amal Clooney mogą z powodzeniem stać się inspiracją dla każdej z nas, zwłaszcza na romantyczny wieczór we dwoje.

Amal Clooney uchodziła za ikonę stylu, jeszcze zanim wkroczyła na hollywoodzkie czerwone dywany. Utytułowana prawniczka, która poślubiła gwiazdora George’a Clooneya, do pracy nosi eleganckie kostiumy. Inspiracją na randkowy look może natomiast stać się jej wieczorowa garderoba złożona z kreacji haute couture, projektów młodych zdolnych i ze skarbów vintage.

Od spektakularnej sukni Atelier Versace po błysk od Stelli McCartney – kreacje Amal Clooney na wielkie wyjścia można potraktować jako wskazówkę, jak ubrać się na wieczór we dwoje. Oto jej najlepsze kreacje. 

1 lutego 2016 r.: Jeśli nie wiesz, jak się ubrać, na pewno sprawdzi się koktajlowa sukienka w zestawie ze szpilkami. Weź przykład z Amal, która uwielbia małą białą projektu Giambattisty Valliego i buty Diora.

12 maja 2016 r.: Suknia Atelier Versace odsłaniająca nogi to randkowy pewniak.

7 września 2022 r.: W błyszczącej kreacji Johna Galliano Amal zwraca uwagę nie tylko ukochanego mężczyzny, lecz także każdego, kto na nią spojrzy.

29 września 2022 r.: Na imprezę rozdania nagród Albie zorganizowaną przez Clooney Foundation for Justice Amal ponownie wybrała kreację Atelier Verscace, tym razem z błyszczącymi frędzlami.

10 października 2021 r.: Cekinowa kreacja w stylu złotej ery Hollywood pochodzi z kolekcji marki 16Arlington.

7 września 2022 r.: Planujesz tańce? Połyskująca mini od Stelli McCartney wyróżnia się intrygującym odcieniem słoneczników. Pięknie zalśni na parkiecie.

22 września 2022 r.: Na niezobowiązującą randkę Amal wybrała małą czarną Eliego Saaba, która lśni od cekinów.

15 października 2022 r.: Suknia do ziemi od Del Core wyróżniała się gorsetowym dekoltem – naprawdę robi wrażenie!

4 grudnia 2022 r.: Amal uwielbia błysk – tym razem postawiła na srebrzystą suknię Valentino.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij