Znaleziono 0 artykułów
04.01.2023

Stylowe après-ski okiem gwiazd

04.01.2023
Karol i Diana w Szwajcarii, 1986 rok (Fot. Getty Images)

Sezon na narty – a także après-ski – trwa w najlepsze. Niezależnie od tego, czy w planach masz wyjazd do Aspen (jak Kendall i Kylie Jenner), w Alpy, czy też wybierasz się na lokalny stok, jeśli chodzi o styl, gwiazdy dostarczają doskonałych zimowych inspiracji.

Przez lata gwiazdy wybierały się w góry w praktycznych strojach narciarskich, które jednak wciąż były niezwykle szykowne. Królowała w tym, nomen omen, rodzina królewska. Księżna Diana podczas swoich regularnych wyjazdów na narty często nosiła kolorowe kurtki puffer i eleganckie okulary przeciwsłoneczne. Udowodniła, że na stok można ubrać się ciepło i nadal wyglądać atrakcyjnie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Jeśli jednak bardziej niż narty przemawia do ciebie après-ski, też możesz połączyć wygodę z elegancją. Wystarczy wziąć przykład z wizyty Kylie i Kendall Jenner w Aspen, podczas której obie gwiazdy miały na sobie puchówki Loewe i kożuchy z The Attico. Mariah Carey, która często spędza zimowy urlop w Aspen, jego klimat przeniosła również do miasta, nosząc zabudowane kombinezony narciarskie i krótką pufferkę – nawet jeśli nie ma zamiaru jeździć na nartach.

Przedstawiamy gwiazdy, które wiedzą, jak zadawać szyku na stoku.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Kylie Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SPW (@therealspw)

Karlie Kloss

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss)Tracee Ellis Ross

Tracee Ellis Ross

1/5 Księżna Diana

2/5 Mariah Carey

3/5 Iman i David Bowie

4/5 Książe William i księżna Kate

5/5 Paris Hilton

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij