Znaleziono 0 artykułów
23.07.2021

Broszka Lady Gagi trafiła do sprzedaży

23.07.2021
Fot. Getty Images

Do sprzedaży trafiła broszka, którą Lady Gaga założyła na inaugurację prezydenta Joe Bidena. Zebrane pieniądze zostaną przekazane złożonej przez gwiazdę fundacji „Born This Way”.

W 2012 roku Lady Gaga i jej mama Cynthia Germanotta założyły organizację non-profit. Misją fundacji „Born This Way” jest wspieranie młodych ludzi, którzy borykają się z problemami, wynikającymi z zaburzeń psychicznych.

Fot. materiały prasowe

Dom mody Schiaparelli zaprojektował broszkę, która zdobiła marynarkę Lady Gagi podczas jej występu na inauguracji prezydenta Joe Bidena. Kształt broszki - gołębica - symbolizuje pokój i nadzieję. Ozdoba trafiła do sprzedaży, a całość zebranej kwoty otrzyma fundacja piosenkarki.

„Lady Gaga jest inspiracją dla wielu z nas. Z wielką dumą mogę powiedzieć, że możemy wesprzeć fundację Gagi i jej niezwykłą pracę, którą wykonuje, aby pomóc młodym ludziom w szukaniu drogi pełnej miłości” - powiedział dyrektor kreatywny domu mody Schiaparelli.

Fot. materiały prasowe

„Wraz z moją córką i młodymi ludźmi, z którymi pracujemy, wierzymy, że życzliwość i dobro pomogą nam w przezwyciężaniu kryzysów. Jesteśmy bardzo wdzięczne za to, że dochód ze sprzedaży broszki wspomoże naszą pracę, aby uczynić świat przyjaźniejszym miejscem” - wyznała Cynthia Germanotta.

Broszkę można zakupić u Schiaparelli, w luksusowym domu towarowym Bergdorf Goodman i w sklepach Dover Street Market.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij