Znaleziono 0 artykułów
14.06.2024

Estetica Nova: Dziesięć lat pielęgnacji i spełnionych marzeń

14.06.2024
Dr Ewa Rybicka (Fot. Materiały prasowe)

Renomowany gabinet medycyny estetycznej założony przez dr Ewę Rybicką, Estetica Nova, istnieje już od dziesięciu lat. Jego założycielka opowiada o tym, co planuje na kolejną dekadę, a jego stała klientka, wokalistka jazzowa Aga Zaryan, dzieli się swoimi doświadczeniami z Estetica Nova.

W 2014 roku dr Ewa Rybicka, certyfikowana lekarka medycyny estetycznej, zdecydowała się na kolejny krok zawodowy i stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym zespół specjalistów podchodzi kompleksowo do potrzeb pacjentek i pacjentów. Od początku swojej kariery dr Ewa Rybicka kieruje się mottem „zdrowe spojrzenie na piękno”, które również przyświeca działaniu Estetica Nova, promuje indywidualne podejście oraz łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z najnowszymi technologiami, oferując skrojone na miarę potrzeb usługi na najwyższym poziomie. 

Wokalistka Aga Zaryan, stała klientka znajdującej się w Warszawie kliniki Estetica Nova, docenia nie tylko wysoką jakość usług, lecz także wyjątkową atmosferę miejsca założonego przez dr Ewę Rybicką. –Chciałabym nadal znajdować czas na wizyty tutaj, na Jana Kazimierza. To miejsce daje możliwość zapomnienia o codziennych troskach i poświęcenia trochę czasu dla siebie, co jest bardzo ważne. Życzę sobie i wszystkim pacjentkom i pacjentom tego gabinetu, abyśmy potrafili znaleźć czas, by dbać o siebie w tym trudnym kołowrotku życia – podkreśla wokalistka przy okazji dziesięciolecia Estetica Nova.

Dziesięć lat działalności to idealny moment nie tylko na podsumowania, lecz także na zrobienie planów na kolejne lata. Jakich nowości oraz innowacji pacjenci mogą spodziewać się w kolejnej dekadzie istnienia Estetica Nova? – Moje marzenie to nie tylko poznawanie na bieżąco nowości w medycynie estetycznej, ale również wdrażanie bezpiecznych innowacji, które mogą przynieść realne korzyści pacjentkom. Ważne dla mnie jest kontynuowanie harmonijnego i bezpiecznego rozwoju naszych usług, abyśmy mogli nadal sprostać oczekiwaniom pacjentów. W moich planach zawodowych stałym elementem jest obserwacja trendów w branży, aby szybko reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych pacjentek, zapewniając im kompleksową i zindywidualizowaną opiekę – zapewnia dr Ewa Rybicka.

Redakcja Vogue.pl
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Estetica Nova: Dziesięć lat pielęgnacji i spełnionych marzeń
Proszę czekać..
Zamknij