Znaleziono 0 artykułów
16.04.2023

Eddie Munson, bohater czwartego sezonu „Stranger Things”, powróci w prequelu

16.04.2023
Fot. Materiały prasowe

Postać Eddiego Munsona, którego zagrał Joseph Quinn, to jedna z ulubionych postaci widzów kultowego serialu „Stranger Things”. Skomplikowaną przeszłość bohatera czwartego sezonu produkcji Netfliksa poznamy w powieści „Stranger Things: Flight of Icarus”.

Eddie Munson skradł serca widzów „Stranger Things”, dlatego wielu ucieszy, że jeszcze o nim usłyszymy. Jak podaje „Entertainment Weekly”, już jesienią 2023 roku premierę będzie mieć „Stranger Things: Flight of Icarus” – powieść, która opowie historię Eddiego. Autorka Caitlin Schneiderhan, która jest jedną ze scenarzystek piątego sezonu legendarnej produkcji, przedstawi losy bohatera na dwa lata przed wydarzeniami z czwartego sezonu netfliksowego hitu, czyli z 1984 roku. Książka ujawni skomplikowaną przeszłość Eddiego, która ma tłumaczyć jego przyszłe wybory. – Jestem bardzo podekscytowana tym, że fani będą towarzyszyć mu w jego drodze do stawania się bohaterem, w podejmowaniu trudnych decyzji, które doprowadziły go do stania się odważnym odmieńcem, którego wszyscy znamy i kochamy – powiedziała Schneiderhan.

Fot. Materiały prasowe

Za co fani „Stranger Things” pokochali Eddiego Munsona?

Eddie Munson, grany przez Josepha Quinna, szybko został jednym z najbardziej lubianych postaci czwartego sezonu. Przemiana, którą przeszedł na oczach widzów, sprawiła, że bohater stał się widzom jeszcze bliższy. Jego serialowa śmierć poruszyła fanów produkcji, którzy liczą, że Munson jednak w jakiś sposób pojawi się w serialu. Producent wykonawczy „Stranger Things” Shawn Levy przyznał: – Wielu, wielu ludzi nie może znieść myśli o piątym sezonie bez jakiegokolwiek pretekstu dla obecności Eddiego. Ale to bardzo mało prawdopodobne. Bardzo mało. Ale słyszymy cię, świecie. Wiemy. Macie obsesję na punkcie Eddiego. My też.

Amerykańska premiera książki „Stranger Things: Flight of Icarus” Caitlin Schneiderhan zaplanowana jest na 31 października 2023 roku.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij