Znaleziono 0 artykułów
07.11.2023

Teraz będziemy się ubierać już tylko jak Elle Fanning – modne jeansy, mokasyny i skarpetki

07.11.2023
Elle Fanning (Fot. Getty Images)

Dzięki trendom na jesień 2023 nie trzeba wybierać między stylem a komfortem. Perfekcyjną stylizację znalazła Elle Fanning – najmodniejsze jeansy z prostą nogawką zestawiła z mokasynami noszonymi do skarpetek. Jej lookiem będziemy się inspirować aż do mroźnej zimy.

Przepis Elle Fanning na idealny jesienny look

Jesień 2023 roku jest bogata w trendy, które dbają o zachowanie równowagi między stylem a wygodą w naszych stylizacjach. Gwiazdy prezentują najróżniejsze warianty połączenia popularnych teraz materiałów i kolorów, które inspirują do tworzenia najbardziej idealnego looku na tę porę roku. 

Elle Fanning zrobiła to wzorowo. Do oversize’owej koszuli w piaskowym kolorze dopasowała jasne jeansy damskie o prostych nogawkach. Wpisała się tym w aktualnie królujący na ulicach trend na proste spodnie. Na ramiona luźno zarzuciła beżowy wełniany sweter. Stylowym elementem jej stroju było popularne obecnie zestawienie skarpetek i mokasynów. Stylizację Fanning uzupełniła skórzaną torbą w modnym brązowym kolorze i dużymi okularami przeciwsłonecznymi. 

Elle Fanning (Fot. Backgrid/East News)

Elle Fanning fanką mokasynów. Nosi je ze skarpetkami, zgodnie z trendami na jesień 2023

Połączenie skarpetek z odkrytymi butami – klapkami, balerinkami czy sandałami – stało się najgorętszym trendem tego sezonu. Elle Fanning w swojej nowej stylizacji również wybrała takie zestawienie, w wariancie z ciemnobrązowymi mokasynami marki Santoni. Aktorka bardzo chętnie wybiera właśnie ten model butów, podkreślając tym swój elegancki i dziewczęcy styl.

Zobacz także:

Patrycja Cichocka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Teraz będziemy się ubierać już tylko jak Elle Fanning – modne jeansy, mokasyny i skarpetki 
Proszę czekać..
Zamknij