Znaleziono 0 artykułów
20.01.2022

Emily Ratajkowski na pokazie kolekcji Ami

20.01.2022
Emily Ratajkowski na wybiegu Ami (Fot. Getty Images)

Francuski Projektant Alexandre Mattiussi, na pokazie, który odbył się 19 stycznia w Paryżu, zaprezentował kolekcję marki Ami na sezon jesień-zima 2022-2023. Na wybiegu w roli modelki pojawiła się Emily Ratajkowski, która pokazała, jak kobieco nosić męski garnitur.

Francuski projektant Alexandre Mattiussi na zaprezentowanie najnowszej kolekcji wybrał wyjątkowe miejsce. Pokaz odbył się w zabytkowym budynku giełdy Palais Brongniart przy Place de la Bourse, który znajduje się nad węzłem komunikacyjnym w samym sercu Paryża. Jak mówi kreator – Metro to w obecnej rzeczywistości jedyne, zatłoczone miejsce. Spotkasz w nim starszą panią, mężczyznę wracającego z imprezy, osoby jadące do pracy i dzieci. Tu miksują się różne wibracje i kultury. Dla mnie o to chodzi w demokracji, a w Ami każdy znajdzie coś dla siebie.

Mimo pandemicznych obostrzeń na pokazie pojawiła się publiczność. Oczywiście wszystkie rygory bezpieczeństwa zostały zachowane, a żywiołowość wydarzenia pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o niepokojącej sytuacji na świecie. Na wybiegu królowały płaszcze, żakiety w kratę, modne puchówki, garniturowe spodnie i dopasowane sukienki. Klasyczna czerń przeplatała się z neonową zielenią, pomarańczą, różem i fioletem. Granica podziału na odzież damską i męską, zacierała się, udowadniając, że moda nie ma płci.

(Fot. Getty Images)

Na wybiegu obecna była także topmodelka Emily Ratajkowski, która pokazała, jak według Mattiussi’ego stylizować męski garnitur. Pod oversize’owy strój, założyła aksamitną, jedwabną minisukienkę z koronką. Do kreacji dobrała wysokie szpilki i kopertówkę. Włosy, które niedawno ścięła w grzywkę, ponownie rozdzieliła przedziałkiem, a jej urodę podkreślał makijaż w stylu make-up no make-up.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij