Znaleziono 0 artykułów
28.02.2024

Emily Ratajkowski stylizuje kozaki peep-toe, najmodniejszy model jesieni 2024

28.02.2024
Emily Ratajkowski (Fot. Fot. Spotlight. Launchmetrics)

Kozaki peep-toe to jeden z bardziej kontrowersyjnych trendów. Choć możemy czuć opór przed łączeniem jesiennego modelu z wiosennie odsłoniętymi palcami, gwiazdy wyraźnie zainspirowały się tą estetyką i chętnie uwzględniają najmodniejsze buty na jesień-zimę 2024-2025 w swojej garderobie. Fanką tego modelu jest Emily Ratajkowski, która pojawiła się w zamszowych kozakach z odkrytymi palcami podczas trwającego tygodnia mody w Paryżu.

Podczas paryskiego tygodnia mody jesień-zima 2024-2025 to nie dopasowany krój sukienki ani głęboki dekolt Emily Ratajkowski przykuwają wzrok. Największym olśnieniem jej stylizacji są wysokie, zamszowe kozaki, które będą hitem przyszłej zimy. 32-letnia modelka i autorka książki „Moje ciało” do czarnej, głęboko wyciętej sukienki maxi i błyszczącej kopertówki dopasowała modne, zamszowe kozaki z odkrytymi palcami.

Stylizacja Emily Ratajkowski z kozakami z odkrytymi palcami, modny trend na jesień-zimę 2024-2025 (Fot. Getty Images)

Gwiazdy już noszą peep-toe boots – najmodniejsze buty jesieni i zimy 2024-2025

Przed pokazem wiosna-lato 2024 podczas paryskiego tygodnia mody w Paryżu na model bez palców zdecydowała się gwiazda drugiej części „Diuny”, Florence Pugh. Aktorka zdecydowała się na model sięgający powyżej kostki, wykonany z brązowego zamszu, do którego dopasowała kremową bluzę i torebkę.

W Nowym Jorku białe peep-toe boots założyła z kolei gwiazda „Euforii”, Sydney Sweeney. Aktorka połączyła je z dopasowaną sukienką maxi w liliowym odcieniu i podkreślającym talię gorsetowym paskiem.

1/4 Florence Pugh

2/4 Sydney Sweeney

3/4 Kylie Jenner

4/4 Victora Beckham

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Emily Ratajkowski stylizuje kozaki peep-toe, najmodniejszy model jesieni 2024
Proszę czekać..
Zamknij