Znaleziono 0 artykułów
30.08.2023

Emily Ratajkowski łączy letnią stylizację z zimowymi butami. Wybrała swój ukochany model

30.08.2023
Fot. Getty Images

Wśród młodego pokolenia ikon stylu nie ma chyba większej fanki kultowych timebrlandów niż Emily Ratajkowski. Modelka nosi je w rozmaitych wersjach – od klasycznych botków po kozaki na szpilce, niezależnie od pory roku. Zimą łączyła je ze sportową puchową kurtką, w przedwiośniu z trenczem ze skóry, a teraz, na styku lata i jesieni, zestawia je z białymi obszernymi spodniami i krótkim tank topem.

Kronika nowojorskich stylizacji Emily Ratajkowski rośnie z każdym dniem. Modelka, aktorka i aktywistka przemierzając tamtejsze ulice – czy to z psem, czy z synkiem – za każdym razem daje lekcje wygodnego i casualowego, ale niepozbawionego modowego zacięcia stylu. Trzyma rękę na pulsie, ale najnowsze trendy zawsze interpretuje na własny sposób. Nie boi się przywracać zapomnianych, a nawet kontrowersyjnych motywów sprzed lat, a nowości miksuje ze swoimi ulubionymi ubraniami i dodatkami.

Emily Ratajkowski nosi timberlandy o każdej porze roku

Buty Timberland muszą zajmować w jej szafie (i sercu) szczególne miejsce, bo nosi je nie tylko w różnych wersjach (od klasycznych sznurowanych botków po inspirowane stylem Jennifer Lopez kozaki na szpilce), ale też przez cały rok. Czy to dowód na to, że sezonowość w modzie staje się powoli reliktem przeszłości? A może po prostu świadectwo tego, że indywidualny styl powinien wymykać się schematom i nie podlegać ograniczeniom?

Fot. Getty Images

Najnowsza stylizacja Ratajkowski mogłaby być bowiem równie letnia, co jesienna. Kultowym, nieco znoszonym, więc ewidentnie ukochanym timberlandom towarzyszą w niej modne w tym sezonie białe spodnie typu parachute pants z rozpinanymi nogawkami, odsłaniający brzuch tank top i przewiązana na biodrach denimowa kurtka, także w białym kolorze. Dzięki temu połączeniu zestaw staje się idealną opcją na przejściowy sezon, a także na nieprzewidywalną nowojorską pogodę. Jak na mieszkankę tej metropolii przystało, Ratajkowski wie, że w kwestii pogody musi być tam przygotowana na każdy scenariusz.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij